Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CARE E CEL MAI BAZAT JOC PE CARE L-ATI JUCAT...SI PE CE SIST
#61
safta Wrote:de ce cand intru in joc si dau sa incep jocul mi se albeste ecranul (cand incepe misiunea cred).......la ASSassins creed ......astept sfaturi ceva
vezi k tre sa ai directx 10 instalat..si palca videoc are sa suporte dx10.daca nu ai,vezi k este si optiunea cu dx9.da tre sa ai dx9.c si ink niste updateuri instalate ca sa iti mearga
Reply
#62
crysys warhead l-am terminat de mult,assasin la fel, weapons of fate..etc..etc :lol: :lol:
Reply
#63
sal...eu cred ca GTA 4 e singuru joc la ora actuala care cere pc bazat...pt cei care vor sa le mearga decent...zic eu le trebuie un procesor quad core sau I7 sh video de la seria 200...
pt cei cu pc-uri mai slabe am vazut pe net sunt niste patch-uri care optimizeaza jocu...merge mult mai bine...iar in joc la setarile video ai mai multe optiuni care le poti modifica...
Placa de baza:EP45-DS3LR
Placa video:GTS 250 1GB/256biti
Procesor:Intel® Core™2 Quad Processor Q9550 Stock 2.8Ghz OC 3.4Ghz
Ram:4GB DDR2 Dual Channel
HDD:160GB
Sursa:500W
OS:Windows 7 Ultimate x64
Reply
#64
DoLcE Wrote:sal...eu cred ca GTA 4 e singuru joc la ora actuala care cere pc bazat...pt cei care vor sa le mearga decent...zic eu le trebuie un procesor quad core sau I7 sh video de la seria 200...
pt cei cu pc-uri mai slabe am vazut pe net sunt niste patch-uri care optimizeaza jocu...merge mult mai bine...iar in joc la setarile video ai mai multe optiuni care le poti modifica...

ia si mai citeste o carte, un review si dupa aia posteaza
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
Reply
#65
prototype
Reply
#66
oo da..tare si ala..sau wolfenstein 2009 si ala e tare Wink
nfs shift si ala merge Wink
ps:care le vrea am kitu 8)
Reply
#67
Just cause 2 - Care nu l-ai jucat vi-l recomand Smile
@ Aveti grija ca cere si ala un pc cat de cat bazat.
[Image: salam.png] CS.U-S.RO
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)