Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CAMPIONAT u-s
#1
Buna dragi prieteni as dori sa deschidem un campionat de conter strike in comunitatea U-S si ar fi cu atat mai bine sa va formati clanuri si sa le inscrieti pe forum la sectiunea CLANURI .Totul tine mai mult e distractie , si castigarea unei experiente frumoase alaturi de prieteni in comunitatea U-S. Ar fi pacat sa spuneti nu , eu consider ca ar iesi prea frumos si fiecare ar avea posibilitatea sa arate cei mai bun din el . ASA CA NU STATI , INSCRIETI-VA !!! daca vor fi destule clanuri vom decide de comun acord cand sa incepem acest campionat si vom definii si regulile ce tin de acest campionat .
HAVE FUN !
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#2
Am o intrebare ..pana la urma clanul de 5 oameni sau 2 ?
Banii fac pamantul sa se-nvarta..
#3
alexZ Wrote:Am o intrebare ..pana la urma clanul de 5 oameni sau 2 ?

5
#4
Eu propun ca toti jucatorii care vor juca in campionat sa fie vazuti macar de 2-3 ori pe server (asa se va mai popula si serverul)
#5
Alexz modifica avatarul ala !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#6
ma intreb si eu asa...de ce nu ai pus unu mai mare ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
#7
smantanosu#bD Wrote:ma intreb si eu asa...de ce nu ai pus unu mai mare ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
NU DEVIATI SUBIECTUL! Fara off TOPIC!
#8
oricum nu va iesi nimic nici de data asta...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#9
su.gi cucu
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#10
danutzZ Wrote:oricum nu va iesi nimic nici de data asta...

Daca nu vei fi in campionat nu inseamna ca nu trebuie sa iasa nimic :mrgreen:
#11
Anul trecut tot pe vremea asta am vrut eu sa organizez ceva frumos,de unu singur,am stat 3 zile numai ca sa scriu regulamentul ( si acuma vad ca verde mi`l copie ) ,apoi ca sa fie si mai atractiv am pus premii ( bani,conturi steam,mouse-uri,paduri) toate sponzorizate din buzunarul meu,si ghiciti cate clanuri sau inscris ( 3,4 cred ),eu va urez multa bafta cu campionatul,si sper intr`un final sa se faca macar pentru 4fun,dar la cata suferintza se afla in uni oameni nu prea vad sa iasa ceva.
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#12
Am mai modificat putin regulamentu jst , sper sa nu fie cu suparare ca l-am preluat de la tine, dar am vazut ca nimeni nu mai zice nimic de campionat am zis sa-mi incerc norocul sa refac totu ca si cum ar fi o noutate pentru altii. As fi dorit sa iau legatura cu tine dar am zis ca te-ai retras din comunitate u-s de la unele faze urate sa zic asa si nu am indraznit sa cer ajutor . Imi cer scuze daca te-am suparat dar nu am cautat decat sa redau ceva frumos si distractiv incercandu-mi norocul. Cu privinta la premii nu am indraznit sa cer bani la nimeni am zis sa fac deocamdata asa 4fun sa vedem ce iese , sperand sa atrag cat mai multi iar pe viitor poate o sa incercam si alceva .
Bafta!
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#13
Ca ideie eu ma-m retras,nu am murit,si stai linistit in privinta regulamentul,sper sa faci ceea ce nu au reusit alti.multa bafta
PSBig Grinaca ai nevoie de ajutor sti cum sa ma gasesti
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)