Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Burlaku
#1
invata sa iti tii gura.. ai mai primit tot azi gag de la roxana pt ca te trezeai comentand... ia si te linisteste si nu va avea nimeni nimic cu tine
#2
MaryaNn Wrote:mai bine invatati voi sa respectati playerii Tongue si referitor la roxana nu trebuie sa joace 15 playeri d2 de 1000 de ori pe zi k asa vrea ea


SI mi-e mi-ai facut probleme in trecut tin minte ca imi comentai orice decizie. Si sa stii si tu, daca scrii /harti iti apar ultimele harti jucate.


Dar Reclamatia ta e fara rost
#3
MaryaNn Wrote:mai bine invatati voi sa respectati playerii Tongue si referitor la roxana nu trebuie sa joace 15 playeri d2 de 1000 de ori pe zi k asa vrea ea


eram si eu pe server ... are dreptate burlaku .. vezi-ti de jocu tau ..si incearca sa numai faci reclamatie pt un amarat de gag !
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#4
MaryaNn Wrote:oricum cu voi nu o scot la capat k va ziceti unu la altu ce sa postati si tu mircea nu erai pe sv..dar dc nu va dati voua gag knd injurati pe sv ca la usa cortului? si dak era vb numai de un gag nu era problema dar unii admini au inceput sa isi bata joc de sv Tongue


Sustine ideea ..da niste nume...exemple de abuzuri ..etc ..nu veni doar cu vorba
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#5
Maryan vezi-ti de treaba si nu mai veni la aceasta sectiune cu asemenea pros.tii
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)