Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BogdaneL#BuT
#1
De cand nu am voie sa joc cu AWP ? Chiar adminii de pe serverul asta se cred zei ? Si pentru asta am primit kick

BogdaneL#BuT : se joaca fara awp !!!
BogdaneL#BuT : se joaca fara awp !!!
eXPeR7uL. killed bushydo with m4a1
BogdaneL#BuT : se joaca fara awp !!! cine nu intelege ia kick !
BogdaneL#BuT : se joaca fara awp !!! cine nu intelege ia kick !
bushydo dropped
bushydo has left the game
Tudor : nu poti sa`mi impui !

Welcome to CS.U-S.RO FREE GAME SERVER
Tudor : da kick

Welcome to CS.U-S.RO FREE GAME SERVER -- Jucatorii si ADMINII sunt rugati sa se inregistreze pe forum <!-- m --><a class="postlink" href="http://forum.u-s.ro">http://forum.u-s.ro</a><!-- m -->
BogdaneL#BuT : ba pot pt ca suntem pre putini ca sa jucam cu awp . nu
#2
tudore fara suparare da esti tigan?..pentru asta faci tu reclamatie ca tia dat bogdanel kick?si asa ca se joaca 3 vs 3 mai joci si cu awp..ii puneai spune adminului sa schimbe o harta numai cu awp daca tot esti asa mare awp-ist..sau vii din partea cu catalin si hai domle sa ma dau si eu rotund..da doar am spate ce draq..fac ce vreau.ca adminu ala ala e pus de forma acolo.
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#3
E vorba de abuzurile care le fac adminii de pe server. De asta s-a ajuns sa aveti 5 oameni pe server.
#4
este arma joci cu ea

in afara de hartile care sunt postate pe forum ca avand restrictii expl: awp_dust etc

nu faceti voi reguli dupa ce dispozitie aveti
jucati cu ce arme sunt...PUNCT
#5
Ce punct bre nea`caisa .da tu daca joci 1 vs 1 pe snow si napuci nici sa iei arma de jos si ala deja te omora, si o ti asa runda dupa runda nu`ti vine sa arunci monitoru pe geam ?..cica sa respectam regurile..mai omule,eu te respect pe tine ca om nu ce imi dai tu scris acolo ca nu ma incanta cu nimic...si te ma intrebi de ce joaca asa putini pe sv.Toti sunteti buni numai de criticat da sa veniti unu cu o ideie mai buna..:-j.
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#6
tudor asta creca e vedeta ceva de toti se ia ...numai reclamatii ...oricum nu vreau sa il jignesc ....ca vb lu jst poate vine din partea cuiva mare Sad
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#7
deci eu i am explicat lui tudor f frumos.. dar dupa cum vad .. tupeul lui e mare .. tareSmile.. imi dau seama ca vine din partea lui catalin si de asta face atata zarva.. si evolve.. daca ai intra sa joci 2 vs 2 si vezi ca unu joaca la disperare cu awp iti zic sigur ca ai arunca pc pe geam de draci.. dar nah,., fiecare dupa cum doreste sa faca Confusedhock:

#8
Deci ... Nu e vorba ca vin din partea lui Catalin, din partea lui X. Eu inainte cand intram pe serverul asta ... stateam cate 5-10 minute sa prind un loc liber sa pot intra pe server sa joc. Din ce cauza sunt acum 5-10 maxim persoane pe server ? Eu cred ca o parte din vina o au si adminii.
#9
Tudorel multi dintre playeri au bacul / licente de dat etc etc Smile daca ai fi in situatia lor nush daca ai sta non-stop pe server Wink
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#10
termina cu licentele si alte prostii! 80% din svr au varste cuprinse intre 12 - 17 ani! Din cauza adminilor s-a ajuns aici.Poate mai sunt si alte greseli, dar adminii au cea mai mare vina!
#11
=))=)))=)))
nu am citit tot scz !
dar frate cum sa ai pretentia sa nu se joace cu awp Smile)Smile))

e freegame !
reguli pe forum! nu faceti voi regulileSmile + eq are MARE DREPTATE!
#12
ADMINI NU MAI CREATI REGULI PENTRU SERVER. SE JOACA CUM VREA LUMEA, IN AFARA DE REGULILE CE SUNT POSTATE PE FORUM.
#13
... mda sa scriu si eu ceva ... SUNTETI NISTE COPII INAPTI .... cam atat .... daca nici nu stiti pt ce se fac in primul rand reclamatiile nu ca ala imi da 1 slap si gata ii gasesti reclamatia pe forum sau 1 kick sau un slay .... puii mei ... nu cred ca aveti cu totii adunati mai mult de 20 de ani .. si sigur va numar pe degete ... care sunteti in aceasta faza .. si totusi faceti haz de necaz ca Domle eu fac eu Dreg ... asa ca lasti-o la punctul mort ... si cu reclamatii si cu tot ... va zic sigur ca in maxim 1 luna se va repopula serverul ca sa stai iar juma de ora ca sa intri pe u-s .. asa ca va rog Liniste cu Adminareala asta de 2 bani .. ca Nimeni nu este perfect si cu totii avem dreptu la greseli ... asa ca va rog din Toata inimioara Mea CLOSE TOPIC Big Grin


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)