Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baubau ...
#1
nu as fi vrut sa fak dar :| ...
- numele adminului :baubau
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment:Krump
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine: Mia facut poze iar dupa ban pe motiv de aim cik :| :-??
[Image: 2ln7rti.jpg]
- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa:iam dat pozele poate sa confirme chiar baubau :| [AMXBANS] Banned by admin baubau
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Reason: 'aim'
[AMXBANS] Length: 'permanently'
[AMXBANS] Your SteamID: 'VALVE_ID_LAN'
[AMXBANS] Your IP: '188.26.86.181'
[AMXBANS] =======================================
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat: o avertizare o mustrare nush ce credeti voi k e mai bn Big Grin


P.S : inainte sami iau ban era un codat care omora oameni dl el din abza pe snow :|,... si la care domnu baubau intra cu numele beau vin (sau cv de genu ) si al care yo strig admin e admin... si o tina sa vreo 5 min si la care dupa vreo 5-7 min schimba numele si da ban :| si expliktia lui suna km asa
- Trebuia sa am uit intai pe el (faza dura e k nici nu so uitat :| ) :-j


Ms anticipat
#2
spui u k nu m-am uitat...dar am stat spectate... si m-am uitat krek se poate verifik logul... in fine...
#3
baubau Wrote:spui u k nu m-am uitat...dar am stat spectate... si m-am uitat krek se poate verifik logul... in fine...


2 runde ai stat spect da nu la rand ...
#4
we lasa vrajeala nu-s singuru kre te-o vazut k tragi heghesh.... si vezi k nu ma iau dupa altii eu ti-am dat ban dupa ce am vazut eu. krek o-m fi noi adminii kiori si eu si zuzu si dark ...ma rog kre te-o mai vazut
#5
Ua krump undi imi vi tu cu vrajeli dinastia care nu plac mie si lu` baubau , am stat frate spectator mai bine de 20 de minute , era codatul ala Lunetistu` si nu era admin , apoi tu te-ai dat spec dupa mn iar apoi ai intrat la jioc cu aim de iti sarea tinta pe pe 3 heduri odata , hai zic ca bau era bat dar nu si eu , pacat ca nu am salvat dar am facut observatie pe serv , DJ era off cred ,caut apoi admin pe mes sa il scoata pe dracu ciala de Lunetist si pe tn de altfel, si intra baubau sub acoperire , tu inca aveai aim-u si Lunetistu de asemenea , eu fiind in continuare spec ,cum s-a logat baubau ca admin eram pe tine cand te-ai oprit si ti-ai dezactivat aim-u si deodata surpriza jucai ca un BOT , nu ca ai juca altfel . Baubau se pare ca a picat ca victima in acesta poveste,nu ca i-as lua apararea ca nu il cunosc decat de 2 zile ,poate sa confirme si el, eu ce am am cu tine , si nu te mai ascunde dupa vrajeli de copil vinovat , esti BOT si punct.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#6
<!-- m --><a class="postlink" href="http://cs.u-s.ro/stats/">http://cs.u-s.ro/stats/</a><!-- m --> , ce observati bizar in pagina asta ( in afara de faptul ca eu n-am jucat de ceva vreme din cauza unor probleme personale) ? Domnisorul krump are procentajul de HS de 6,2 % , care dupa cum se vede e anormal fata de ceilalti. Un player normal are undeva la 20 - 30 % , iar la astia mai buni peste 30 % , iar tu care esti senzatia momentului pe server ai 6,2 % ? Daca aranjezi HS% crescator (esti al 10 , si aia dinaintea ta au 17 , 50 , 30 kills , tu ai 800-900..) <!-- m --><a class="postlink" href="http://cs.u-s.ro/stats/index.php?sort=headshotkillspct&order=asc&limit=100&start=900">http://cs.u-s.ro/stats/index.php?sort=h ... &start=900</a><!-- m --> . Oricat de but sa fi , tragi ca taranu si tot iti intra mai mult de 10-15 hs la 100 de kiluri . Deci parerea mea e ca domnul krump are aim setat pe la stomac , piept ..
#7
krump ce zici de acuzatiile astea !
sincer nu ma pricep la coduri si nici nu vreau !
dar ceea ce spune zuzu tind sa cred ca e adevarat !
te ajuta cu ceva ca joci cu cod?
#8
nu dj nu jok cu aim :| ....
nam ce sa rasp dj :|

Aim inseamna k sare tinta yo asa stiu :| ... mie numi sare tinta nu dau head :|....dak nu dau head inseaman k kam aim la stomajk :| .... ce sa mai zik :| am intreabat pe toata lumea knd se pune svr pe steam k sa intru de pe steam sa nu ami fie suspiciuni :| toti imi rasp din ..... Nu jok frate cu cod k mas minti singur :|... am un cfg kre e de la cs lant final :| jok simplist :| :-j
urax knd cineva face afirmatii nefondate :| sa te intreb ceva zuzu zici k am aim al sotmak dak asa avea cum zici u nas da numai in stomac si 0 head :| ?


frate asta ma seaca :dak dau numa head frate da dc dai numa head:| dak nu dau head frate da dc nu dai head :| ce sa mai cred :|


poi nu te suara joker vreau admin k uni nus fak treaba :| cum ar fi smantanosu (care e fragar ) si ADR kre se crede smecher si sta spect si numai amx_tsay liniste , slay si oftica e pe el :|



EDiT : verde a spus "k am activat aim si am dat 3 headuri :|" frate dc ma face but :| de oftica :| in timp ce mam dat spect poate sa va confirma smantanosu k lam rugat sa vina pe svr da el imi zicea k nui mere sa intre
si dupa cum verde a spus am dat 3 headuri :| ... acum am aim al stomac aqm am aim si dau numa head .yo ce sa mai inteleg :| se contrazik unu e altu Sad :|
#9
auzi krump, am vazut posturile tale, dar am zis sa nu ma bag pt ca parerea mea nu te-ar fi avantajat. Dar vad ca tu suferi aiurea si vb aiurea fara rost
In primul rand reclamatia ta e degeaba, nu se fac reclamatii pt ban
In al doilea rand ai vazut ca daca faci cerere de unban...gata ai unban si te-ai invatat
In al treilea rand, cand te mai vad pe srv si iti sare tinta, ai permanent si nu iti mai scoate banul nici mos craciun
Pls close topic ca isi ia grade krump asta asa deodata
edit: pro zuzu 100%
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
#10
krump si-a cam pus majoritatea adminilor in cap.... stiti nu kred k s-o gasit zuzu kre vba n-o jucat de cv timp sau adr kre nuj dak s-o luat aiurea vreodata de cnv... sa se ia tocmai de un copchil nevinovat....Deci domnilor va multumesc celor kre sustineti ideea de a-i da ban lu krump si parerea mea e k i s-a scos banul nemotivat... de altadata am sa fac demo . Scuze pt greseala asta. app va rog nu mai scoateti banurile temporare!!! Multumesc anticipat!!!
close topic Big Grin
#11
verde Wrote:Ua krump undi imi vi tu cu vrajeli dinastia care nu plac mie si lu` baubau , am stat frate spectator mai bine de 20 de minute , era codatul ala Lunetistu` si nu era admin , apoi tu te-ai dat spec dupa mn iar apoi ai intrat la jioc cu aim de iti sarea tinta pe pe 3 heduri odata , hai zic ca bau era bat dar nu si eu , pacat ca nu am salvat dar am facut observatie pe serv , DJ era off cred ,caut apoi admin pe mes sa il scoata pe dracu ciala de Lunetist si pe tn de altfel, si intra baubau sub acoperire , tu inca aveai aim-u si Lunetistu de asemenea , eu fiind in continuare spec ,cum s-a logat baubau ca admin eram pe tine cand te-ai oprit si ti-ai dezactivat aim-u si deodata surpriza jucai ca un BOT , nu ca ai juca altfel . Baubau se pare ca a picat ca victima in acesta poveste,nu ca i-as lua apararea ca nu il cunosc decat de 2 zile ,poate sa confirme si el, eu ce am am cu tine , si nu te mai ascunde dupa vrajeli de copil vinovat , esti BOT si punct.
ban krump...si crek il scriu eu acum sa fie bine


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)