Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bani pe net !!!
#1
Close topic please
Reply
#2
A facut cineva bani din chestia asta ?
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#3
as fi curios si eu...
daca a facut careva bani din asa ceva sa zica aici

eu unu cred ca e o prostie....
daca s-ar castiga abani din asa ceva nu s-ar mai duce astia la munca....
ar sta zi si noapte dand click-uri...
Reply
#4
Dark daca tu te astepti ca peste noapte sa te inbogatesti pe net nu prea asi crede ca se poate

partea cea mai nasoala ii ca ai limita de clickuri pe zi ai numai 4 si acum depinde daca stai online pe PTC si cauti celelete clice incognito vei afla ca mai sunt alte 15 clice care apar la anumite ore ... in rest ce pot zice ii funn nu iti ia mutl timp si mie imi place ideia
Reply
#5
laurentii vrei sa castigi bani ... angajeaza-te
Reply
#6
aprob burlaku. cei care dau click doar ii da sperante lui laurentzii ca v-a face bani pe net, desi nu va face niciodata.
Reply
#7
nu mai faceti posturi aiurea si degeaba daca nu va intereseaza

daca nu incercati nu veti sti niciodata




Prostia creeeaza frica
Frica creeaza neincredere
Neincrederea creeaza lipsa initiativei de a incerca
Fara initiativa de a incerca nu veti reusi niciodata




Burlaku vad ca rade Harb de Oala sparta ,... tu cat timp ai stat fara sa fii angajat ... cat ai stat pe banii Lu mamica ???

playa tu esti in aceeasi situatie ca si burlaku doar ca esti mai istet si faci mici combinatii .... dar de angajare nu mai zic ... ca tii frica ca nu ai cum sa te tii de facultate asa c va rog frumos nu mai comentati la adresa mea

FIECARE SE DESCURCA CUM POATE !!!!
Reply
#8
pana la varsta care o am.. am muncit mai mult decat ai muncit tu pana la aceeasi varsta.. asa ca aici gresesti.. tu esti cel care a cerut mai multa "tata" (=SAN ca sa nu comentezi ca sunt cocalar) de la mamica... daca nu muncesc in timpul anului scolar pt ca nu angajeaza nimeni doar de noapte sau dupa ora 14 este altceva

pana atunci.. mai trage un ochi pe cataloagele tale si..

Bio bani:* HF si viata scurta ! ! !
Reply
#9
ala micu Wrote:Prostia creeeaza frica
Frica creeaza neincredere
Neincrederea creeaza lipsa initiativei de a incerca
Fara initiativa de a incerca nu veti reusi niciodata


ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



cred ca ai nevoie de un psiholog.
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#10
ba v-am zi sa nu mai faceti posturi degeaba ... nu va intereseaza pe voi ce minte nebuna am si ce imi place sa fac in timpul liber ... asa ca faceti-va ocupatie cu propriile vieti .... analizati-va pe voi intai si intai si pe urma criticati la adresa altora .. nu va mai bagati ca musca in lapte ... chiar sunteti nesimtiti nu aveti pic de respect si bun simt ....




nu am voie sa fac un topic ca repede vin criticii ... vedetiva de borsu vostru ... ca sunteti jalnici




Rog conducerea sa ia masuri
Reply
#11
mda mai baieti si fete.. voi intotdeauna a-ti avut ceva cu laurica al nostru..de ce..nu stiu..ziceti k este o prostie site-ul asta..pai sa va zic cum sta treaba mai exact cu siteul asta:

1. este un site PTC (PAID TO CLICK) adica mai pe romaneste faci bani pe clickuri> 1 click = 1 cent. ca user standard ai 4 clickuri pe zi>4 centi pe zi. marele avantaj este ca poti avea REFERALI, adica useri inscrisi pe numele tau pe site care atunci cand dau clickuri , o parte din clickurile lor iti revin si tie.cu cati mai multi referali>mai multi bani. Eu l-am initiat pe laur in treaba asta pentru ca aveam nevoie de referali directi care sa se tina de treaba, nu cumf ac altii, dau 3 clickuri in 4 zileSmile). cat despre bani, trebuie sa iti faci cont ori de paypal ori de alertpay PE CARE TRE SA FII LEGITIMAT SI VERIFICAT. mai exact, trebuie sa introduci un card de credit cu cel putin 5 euro pe el si care sa suporte epayment (adica sa poti face tranzactii pe net cu el) si din care se va retrage o suma modica (1-2 euro) pentru ca dupa 2-3 zile sa te duci sa ceri extras de cont ca sa poti vedea o parola de 4 cifre care trebuie introdusa in paypal/alertpay pentru a putea finaliza cerea de verificare si de adaugare a cardului la cont. astfel din contul facut pe onbux iti poti transfera banii pe contuld e paypal/alertpay.

PANA ACUM AM REUSIT SA IMI STRANG DOAR BANII DE GAZ PENTRU MASINA SAPTAMANAL (ADICA IN JUR DE 30 DE DOLARI).IN CURAND SPER SA ATRAG TOT MAI MULTI REFERALI CA SA POT SCOATE CA SI ALTII PANA LA 32 DE DOLARI PE ZI!!!

mentionez ca am investit in acest site cu 100 de dolari pentru a trece de la standard membership la golden membership.investita e deja scoasa, de fapt am reinvestit banii tot in onbux ca sa imi pot cumpara mai multi referali indirecti care sa dea clickuri (inchiriati de pe onbux).

OFF TOPIC: cei ce nu cred, sa nu creada, e dreptul fiecaruia sa faca ce vrea..iar pentru cei ce cred.. puteti sa va inregistrati pe site si cu linkul meu de asemenea ( soryy laurica Smile)) :

http://www.onbux.com/?r=razerica pentru a putea sa va faceti cont trebuie sa aveti mai intai cont de paypal sau alertpay facut. pentru aceasta, http://www.alertpay.com sau http://www.paypal.com
Reply
#12
Bravo Rzr furami Staff-ul :lol:
Reply
#13
Super tare mi-am suspendat contul 24 de ore :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Reply
#14
dak esti destept si intri de pe 2 calc deaiurea:|
Reply
#15
Rzr nu am intrat de pe 2 pc-uri .. i-am facut lu Dundi cont de la mine de la pc si ne-a suspendat la amandoi conturile cred ca 24 de ore .. Sper .. ca de nu ma dau cu capu de pereti

ca si lui de acasa ii zice

LOGIN ERROR
YOUR ACCOUNT HAS BEEN SUSPENDED
Please read our TOS 1.2
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)