Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban clasa de ip:
#1
datzi ban la clasa de ip: 92.80.*.* ii unu ParKaur kre o jucat si cu numele meu si intra tot tp cu coduri
este ip dinamic si iam dat la execuri de mio venit rau mam saturat


dak nu se da ban doar pt postu asta voi deschide subiectu la conferitza Big Grin

ms :*
#2
CUM AM MAI ZIS BAN CLASA DE IP...TIPU ASTA ACUMA JOACA CU NUMELE PUFULETE SI CU D33A D33A SAU MAI STIU EU

eu vam adus la cunoshtintza k are dinamic si nu am ce sai fac...mai mult nu pot face Smile
#3
stiam eu ca pufulete e codat..
dar ce sa faci H3AD asta nu te asculta..
de miiii de ori i-am spus si gag gag gag gag gag..
#4
-k^ Wrote:stiam eu ca pufulete e codat..
dar ce sa faci H3AD asta nu te asculta..
de miiii de ori i-am spus si gag gag gag gag gag..

mah pufulete pe care il stie head sau care crezi u o luat ban pe nedrept uitete in ban list

asta de care zic eu joaca cu toate nickurile altor jucatori...inclusiv cu al meu jucat cu EvoLvE^(de o zis eQ k is codat), a lu pufulete(care o luat ban din cauza lui), etc.

ai intzeles :?:
#5
dap.. Tongue
#6
nu are nimeni cum sa joace cu numele unui admin doar daca ii dai parola !
#7
juca cu EvoLvE^, iar a lui piro e EvolvE^
#8
uite aici topicu faqt de eQ <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/viewtopic.php?t=843">viewtopic.php?t=843</a><!-- l --> Smile...ii aceeas pers...
Player -EvoLvE ^
IP address -92.80.128.13
Invoked on -16-05-2008 - 13:43
Banlength -Permanent
Reason -cod
Banned by Admin - playa (playa)
Banned on Server - CS.U-S.RO PUSH Limit (fy_snow)

si nui singuru lui ban...+ cate execuri iam dat si intra dupa 1 min inapoi :|
#9
eu azi i-am dat vreo 10 :|
#10
deci concluzia...aprobatzi cererea si datzi ban la clasa de ip Smile
#11
da va rog eu datzi odata ban la clasa asta de ip k, copilu ala ma exaspereaza deja...plm are 12 ani ii prost de bubuie mai baga din cand in cand si un wall ceva....cere id de mess la totzi azi am ras cu han de mam spart k asta vroia sai dea han admin si plm....:|...noh :|:|...cum vretzi Smile
#12
lasa ca am sa vad cam cati intra de pe clasa asta de ip, si daca nu avem jucatori decat pe el , o sa ia ban
#13
parkour asta juca si azidimineatza Sad Sad
#14
playa Wrote:lasa ca am sa vad cam cati intra de pe clasa asta de ip, si daca nu avem jucatori decat pe el , o sa ia ban

joaca mai multi .. mam uitat eu .. parca la conferinta era vorba ca se baga amx_censure si alea ... comenzi numa bune pt cei cu ip dinamic!
#15
Zuzu Wrote:
playa Wrote:lasa ca am sa vad cam cati intra de pe clasa asta de ip, si daca nu avem jucatori decat pe el , o sa ia ban

joaca mai multi .. mam uitat eu .. parca la conferinta era vorba ca se baga amx_censure si alea ... comenzi numa bune pt cei cu ip dinamic!
o zis marian k nu vrea sa bage censure pt k are un bug...:|:|:|:|:|


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)