Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban Raducaneni
#1
Adimnul:LOL
Reason :AIM
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin LoL
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned nick : Nr One
[AMXBANS] Reason : ' aim '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 92.86.31.182 '
[AMXBANS] ===============================================
LoL (RADIO): Fire in the hole!
Requesting tempdecal.wad from server
stefy connected
Kicked : You are BANNED. Check
As dori sa stiu peste cat timp va fi scos.....sau va ramane?..
http://www.anu.ro
And if you come with me... nothing will ever be the same again!
#2
stefy tata da nush ce faceai tu da iti sarea tinta de pe cap pe cap ...pac pac ..adica am dat ban lejer pentru aim 100%
#3
dar nu eu eram ..eu nu folosesc coduri............ era unu din Rad .aici toti avem acelas ip
http://www.anu.ro
And if you come with me... nothing will ever be the same again!
#4
Eu zic ca ar trebui sa ramana banul macar cateva zile,oricare din Raducaneni poate intra cu,cod si a2a zi sa repete schema pt ca banul ii v-a fi scos!E doar parerea mea stiu ca s-a mai discutat asta si parca s-a hotarat sa ramana banul cateva zile!Bafta
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#5
s-ar putea sa fie banat forever, ma intreb daca nu poate fi facut in asa fel incat sa intre din raducaneni doar cei cu sloturi. Nu poate fi dat slot pe ip si nume oare in acelasi timp si daca nu le ai pe amandoua sa iti iei kick? Ar fi formidabil, dar nush catalin se pricepe mai bine sa asteptam parerea lui.
#6
playa Wrote:s-ar putea sa fie banat forever, ma intreb daca nu poate fi facut in asa fel incat sa intre din raducaneni doar cei cu sloturi. Nu poate fi dat slot pe ip si nume oare in acelasi timp si daca nu le ai pe amandoua sa iti iei kick? Ar fi formidabil, dar nush catalin se pricepe mai bine sa asteptam parerea lui.


dar e ok si dak dai doar slot pe ip...si le spunem parola doar celor kre joaca curat de peacolo Big Grin
#7
am scos ban-ul

probabil am sa pun slot pe ip si am sa dau parola numai lu eva, stef si care mai sunt de incredere. Daca o sa se afle intrun final parola .. o sa ramana ban-ul.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#8
Bine gandit !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#9
eeee...i like the ideea! cumva si bogdanel#but joaca de pe ipul ala?
#10
NU ! V-am zis de "n" ori. Eu si BogdaneL#prostoi avem click net !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#11
dati si mie parola Smile))
#12
Ideea cu parola ar rezolva toate problemele,dar pana la urma sigur se scapa unul si ajunge la toti!!Oricum trebuie incercat
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#13
hai ca se lungeste treaba. S-a rezolvat treaba cu banul, topic inchis!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)