Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BAN permanent s1mplu
#1
Ma injura il avertizez , ma ia la misto , dau gag , da retry si ma ia iara la misto + de 11 ori banat , eu propun sa fie banat permanent ,
eu nu am acces la comanda de ban .
#2
simplu ii bretonel...dupa incidentu cu codurile..stiu cei cara au primit demo de la mn...shia schimbat numeleSmile...ii bretonel; nu^fumez cum vrei sai zici
#3
stiu ca e el , dar e prea impertinent , are ip dinamic .. :|
#4
din cate tzin eu minte nu are dinamicSmile...nu stiu...nu ma mai bag...in discutzii despre el
#5
acum pe bune... nu am stat sa acuz pe nimeni ...dar s1implu asta....bretonel nu fumez sau cum isi zice.....injura tot timpul .....mi-a spus ca m-am milogit ca sa primesc admin .... m-a amenintat ca daca isi schimba numele nu mai joc pe cs us niciodata......e foarte nesimtzit...si ataca mai ales fara motiv...nu am avut niciodata nimic cu el ...nu vreau sa fie banat ..dar as vrea sa isi mai schimbe din comportament ...
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#6
Ma jucatorule TuTun ..in primul rand nu p tn te`am injurat k naveam motivWink ..miai dat gag ..am iesit pt k aveam lagu prea mare si nu puteam juca si am zis k dau retry sa vad dak dispareWink ..si nu am ip dinamic ti`am mai zis da u increzut k intodeauna!
_______________________________________________________________________________________________
DELETE CHEATS TUTUN! Wink
#7
pyro nu mi`am schimbat numele de faza at q coduWink ..si stie toata lumea k nu jok q cod ..mi l`am schimbat k asa am avut chef ..dak vrei uitete`n top si poate gasesti ..bretonel sau nu^fumez!?? Wink
#8
eu am crezut k de aia...stiu k nu joci codat....da stiu si k injuri ff mult si te enervezi rpd...sti k nu am nimik cu tine Smile
#9
s1mplu , ai injurat te-am avertizat sa vorbesti frumos tu din contra impertinent cu mine ti-am dat gag ai stat 2min si ai dat retry si dupa aia

ai dat iara retry ca aveai lag am demo asa ca nu ma minti pe mine , nu cred ca ti-am dat vreo data gag sau altceva fara motiv , ai grija ce vorbesti

si totul va fi bine . daca ai nelamuriri cu mine id : bogdanel_razna
#10
ar trebui sa facem o noua regula pe acest server ... jucatorul care o fost banat de 10 ori sa fie banat permanent!
#11
zuzu te sustin , am postat doar sa va dati si voi cu parerea atata tot
#12
am fost banat de 11 ori ..din care multe aiureaWink ..zuzu u ink ai ciuda pe mn? Smile
_____________________________________
DONT JUDGE ME IF YOU DONT KNOW ME
ONLY GOD CAN JUDGE ME
#13
nu are nimeni ciuda pe tine , repet nu ti-a dat nimeni ban pe degeaba punct
#14
u sti mai bn dkt mn TuTun? ..atata sti sa te contraziciWink
____________________________________
DONT JUDGE ME IF YOU DONT KNOW ME
ONLY GOD CAN JUDGE ME
#15
bretonel este banat si pe server si pe forum. puteti sa il uitati, eu chiar i-am dat ignore si pe messenger. Capitolul bretonel incheiat


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)