Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BAN M1ND FUCK?
#1
Music 
Un mic demo facut lu' m1nd~fuck ex0dus papucel! Poate juca la sunet, dar are si cateva faze in care e greu sa crezi ca e vorba doar de sunet.

http://www.girlshare.ro/34516235.6
Reply
#2
Parerea mea, joaca la SUNET se vede clar , cand nu mai aude pasii celuilalt merge pe shift si asteapta sa faca ''galagie'' ala .
Reply
#3
Atunci explica-mi faza din minutul 169:44! Cum este posibil sa-i auda pasii daca ala era in baza lui si el in baza sa? Imediat ce apare ii si da hs, nici nu il vede ca lumea. Si, cum ai zis tu ca sta pe shift si asteapta sa faca zgomot, majoritatea celor care folosesc wall la buton, au wall-ul pe shift. Si o alta faza, minutul 170.03, cum de s-a dus cu lama din baza lui pana-n baza adversarului daca nu stia ca era afk? Si a mers direct la el, nici nu s-a mai uitat pe sus (unde, de obicei, se duce Kalash), fix cu tinta pe el, era prea sigur ca era afk. Este posibil sa joci la sunet si sa stii fix cand apare adevarsarul, astfel in cat sa tragi fara sa il mai vezi, sa stai cu tinta fix langa perete si sa-i dai hs fix atunci cand apare, fara ca adversarul sa se opreasca din mers?
Reply
#4
Prietene ai cerut pareri , faza aia cu afk nu stiu ce e asa de greu de inteles...daca nu o mai auzit pasii s-o dus direct in baza Dodgy . Asculta demo-ul cu casti ! Asteapta sa isi mai dea cu parerea si ceilalti admini !
Reply
#5
Atatea vizualizari si doar o parere. :|
Reply
#6
M-am uitat la demo... cred ca joaca la sunet... are faze cand se opreste ca sa "asculte" pe unde vine adversarul. Deci din punctul meu de vedere e "curat".
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)