Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BAN....FIREWALL...orice
#16
Le multumesc pt cei care au incredere in mine, verificati ip-ul din seara respectiva si atunci va veti comvinge daca spun adevarul sau nu ca sunt apsolut sigur ca niciunu nare deplina incredere in mine,in fne .
Si daca ve-ti afla ca nu eu am fost acela,cum as mai putea eu sa intru pe server ? sa fiu dinou injurat ? sa ma faca toti codat ? eu intru pe server`u cs.u-s.ro ca sa ma joc nu ca sa fiu batjocorit de toti pustanii fara 7 ani de acasa !

ip meu acuma este : 89.123.43.97
se schimba la nustiu cate zile,si asta ma deranjeaza ca inainte aveam ip static deoarece eram p UPC acuma sunt pe Click Net.
#17
eu lam verificat odata...iam faqt din prima demo si pe neasteptate...si o fost curat...si nu cred k ar juca cu cod din moment ce joaca foarte bine fara

PS: aprob ce zice eq...dak era codat nu se obosea atata + dak va aduceti aminte o jucat unu cu EvoLvE^ pe server cu cod si rpd or apurt posturi si demo pe forum cum k eram eu....si era o singura litera schimbata...verificati nickurile cu atentie dak au slot si ip-urile de asemenea

bafta
#18
danutzZ as dori sa stiu si eu cine este persoana X de care ai pomenit ?
sau este secret ?
#19
e posibila o insinuare....dar mai ales la ora 2 noaptea....cine sa faca...
ca nu eu am facut demo-ul....l-am primit
daca se poate verifica ip-ul de atunci sau...alta modalitate...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#20
Cineva am vrut sa numai calc niciodata pe acest server , privind demoul, el este de cateva secunde eu zic ca se vede de la o posta ca e o inscenare !
#21
ORIGINAL Wrote:Cineva am vrut sa numai calc niciodata pe acest server , privind demoul, el este de cateva secunde eu zic ca se vede de la o posta ca e o inscenare !
nu as merge asa departe,dar na ce stiu eu poate ai dusmani Wink danutzz ar trebui sa spui cine e acel cineva care ti-a dat demoul sa il stim si noi Wink sau sa-l stie original Smile Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#22
gogu Wrote:
ORIGINAL Wrote:Cineva am vrut sa numai calc niciodata pe acest server , privind demoul, el este de cateva secunde eu zic ca se vede de la o posta ca e o inscenare !
nu as merge asa departe,dar na ce stiu eu poate ai dusmani Wink danutzz ar trebui sa spui cine e acel cineva care ti-a dat demoul sa il stim si noi Wink sau sa-l stie original Smile Bft

exact, cine tia dat demo?...cine era pe server atunci...k logul verifica doar ce este scris in consola...nu ai cum sa depistezi un ip dak nu a fost scris de nimeni comanda amx_ip * k plugin nu este sa arata ip-urile la conectare

deci?...eu sincer nul cred pe original codat...zi detalii despre ce si cum...si datii la original slot pe name...sa nu mai intre nimeni cu nicku lui

punct


bafta
#23
cel care ia facut demo-ul e guz..el ia dat demo-ul lu danutz..si mie a vrut sa mi`l dea.oricum e ceva dubios la mijloc..guz zice ca are 2 demo-uri unu facut de el si unu facut de adr si e de fapt contrariul la ce zice original.adica cica el la injurat pe el de mama,morti,etc..faza dubioasa e ca nu lam vazut niciodata pe original sa joaca mai tarziu de ora 22:00..demo-ul e facut la 02:00 ..cam scartaie nu?..
original nu va primi ban pentru ca nu sunt dovezi ca el ar fi jucat..in schimb daca se afla ca a fost o gluma proasta pusa la cale de 1 unu dintre cei 2 ( guz si adr ) cred ca voi veti ramane fara acces pe sv
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#24
deci e clar cine vrea sa il friga pe original Wink Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#25
sau o fi vreo poanta de 1 aprilie

deshi ma indoiesc...oriqm aveti grija cu dumele astea
ca va costa dak sunteti prinsi
#26
da
Guz mi-a dat demoul....buzz , chestii...nu stiam despre ce e vorba
insa stiu ca guz si adr joaca de la acelasi calculator ca stau amandoi in apartament
si nu prea are cum....sa faca demo unul altuia....la asta ma gandesc acum...in fine....
poate fi o inscenare
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#27
1. Original joaca destul de bine.
2. Cel din demo se misca slow, il bate si tasta w.
3. Trage de mouse de parca ar avea cu bila.
4. Un codat nu trage ca nesimtitu prin pereti.
5. E clar ca cineva o vrut sa ii faca rau.

Mai sunt si alte chestii MINORE care reies din demo, mi-e lene sa il vizionez cu atentie!

Topic closed ca deja miroase!
#28
in fine
eu doar mi-am facut datoria
nu am nimic cu nimeni

totusi cred ca ar merita slot pt. ca este un jucator constant si disciplinat
urat din partea aluia care a facut asta

scuze "original" ca te-am pus intr-o postura aiurea.repet mi-am facut doar datoria

hf

sa auzim numai de bine
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#29
sa faca cerere de slot . . . dar steam bligatoriu !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)