Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BAN....FIREWALL...orice
#1
jucatorul "original !"
daca putem sa-l numim asa
NU mai are ce cauta pe serverul asta
ieri in jurul orei 2 noaptea i-a fost facut demo si se vede clar cum da 1 glont pe snow prin perete....se uita prin pereti etc etc

DEMO-ul este aici....sau daca nu...vi-l dau pe mess

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.dump.ro/fisiere/original2-rar/104679/qNCE0V0RRzlLtzYj">http://www.dump.ro/fisiere/original2-ra ... 0RRzlLtzYj</a><!-- m -->

NU MAI ARE CE CAUTA PE ACEST SERVER !
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#2
si daca o dat un glontz in perete inseamna ca e codat?
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#3
jsT- Wrote:si daca o dat un glontz in perete inseamna ca e codat?

uite frate la demo si dupa aia zi
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#4
sory danutz...acu mam uitat..are un aim urat de tot ii sare tinta numai in cap
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#5
jsT- Wrote:sory danutz...acu mam uitat..are un aim urat de tot ii sare tinta numai in cap
da dar are dinamic.....il doare-n cot....
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#6
tinut in slay si exec-uri pana se satura Smile ai ip-ul lui original?
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#7
sincer nu as fi crezut asa ceva :
1. ieri in jurul orei 2 eu nu am jucat pe csu-s.ro
2.probabil cineva a pus cod si a intrat q numele meu apoi GUZ a facut demo.


GUZ probabil de data asta ai reusit sa pacalesti pe toata lumea,si toti vor fii de partea ta, de ce ai jucat murdar ? dc mai lucrat pe la spate ? crezi ca pana la urma cineva nu va afla ca faci flasuri si ca inseli .
Sfatul meu este sa incetezi cu asemenea chestii deoarce pana la urma vei fii prins,vb in general .Daca chiar ai ceva cu mine trb sa`mi spui ,vb si noi ca intre oameni dar cu unu ca tine care la fiecare al 2`lea cuvat este o injuratura nici nu cred k sa-r fi putut!

Masuri in privinta asta sigur nu se vor lua iar in privinta mea mai ales,in + eu nu am cu ce demontra ca nu am jucat la ora 2 noaptea pe server.Mi-e scarba de cum sunt/am fost tratat de unii playeri respect pt cei cu care ma-m inteles super frumos.

Daca eu am primit BAN dinou pt ceva ce nu este adevara/fals si sunt sigur k veti spune k neg totul dar asta este,accept,as dorii ca si in privinta jucatorului GUZ sa luati oarecum ceva masuri,deoarce de nenumarate ori am fost injurat de morti,a facut misto de mine si multe altele dar am tacut din gura crezand ca pana la urma va inceta si imi va da si mie pace !

Cu ocazia asta eu na`m sa mai intru pe cs.u-s.ro daca nu se vor lua ceva masuri in privinta de ce mi sa inscenat,si oricum mai tot timpul am fost privit ca un codat pe server de majoritatea jucatoriilor,inafara de ce`i care ma-u respectat si ii respect si eu la fel de mult .

Bafta all,parasesc acest server dezamagit cand chiar credeam k voi putea juca linistit si sa ma inteleg cu toti la fel de bine dar uite ca mai sunt si oameni care iti vor mai mult rau decat bine !

ADIO pentru toata lumea !
original !
#8
ORIGINAL Wrote:sincer nu as fi crezut asa ceva :
1. ieri in jurul orei 2 eu nu am jucat pe csu-s.ro
2.probabil cineva a pus cod si a intrat q numele meu apoi GUZ a facut demo.


GUZ probabil de data asta ai reusit sa pacalesti pe toata lumea,si toti vor fii de partea ta, de ce ai jucat murdar ? dc mai lucrat pe la spate ? crezi ca pana la urma cineva nu va afla ca faci flasuri si ca inseli .
Sfatul meu este sa incetezi cu asemenea chestii deoarce pana la urma vei fii prins,vb in general .Daca chiar ai ceva cu mine trb sa`mi spui ,vb si noi ca intre oameni dar cu unu ca tine care la fiecare al 2`lea cuvat este o injuratura nici nu cred k sa-r fi putut!

Masuri in privinta asta sigur nu se vor lua iar in privinta mea mai ales,in + eu nu am cu ce demontra ca nu am jucat la ora 2 noaptea pe server.Mi-e scarba de cum sunt/am fost tratat de unii playeri respect pt cei cu care ma-m inteles super frumos.

Daca eu am primit BAN dinou pt ceva ce nu este adevara/fals si sunt sigur k veti spune k neg totul dar asta este,accept,as dorii ca si in privinta jucatorului GUZ sa luati oarecum ceva masuri,deoarce de nenumarate ori am fost injurat de morti,a facut misto de mine si multe altele dar am tacut din gura crezand ca pana la urma va inceta si imi va da si mie pace !

Cu ocazia asta eu na`m sa mai intru pe cs.u-s.ro daca nu se vor lua ceva masuri in privinta de ce mi sa inscenat,si oricum mai tot timpul am fost privit ca un codat pe server de majoritatea jucatoriilor,inafara de ce`i care ma-u respectat si ii respect si eu la fel de mult .

Bafta all,parasesc acest server dezamagit cand chiar credeam k voi putea juca linistit si sa ma inteleg cu toti la fel de bine dar uite ca mai sunt si oameni care iti vor mai mult rau decat bine !

ADIO pentru toata lumea !
original !


original....nu am nimic cu tine...am primit si eu demo-ul de la o persoana X....e numele tau acolo....nush ce sa zic...
imi facea placere sa joc cu tine pe server.esti de treaba...dar totusi trebuia sa faci cerere de slot...in caz ca cineva a insinuat asa ceva....si in al 2 lea rand....nu era GUZ ala...pt ca GUZ si ADR stau in acelasi apartament...joaca cs de la acelasi calculator....si ADR era spectator...deci....
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#9
ok stiu ca acuma ma crezi codat danutzZ,dar sincer sa`ti spun nu am cu ce demonstra toata inselaciunea asta !
Si mie mi-a facut placere sa joc alaturi de voi si alturi de tine care ai avut incredere in mine,cred .
Slot eu nu am avut ,si asa stiu k este greu de aflat dar mas bucura f mult daca ati/ar face cineva dreptate !
Am spus numele lui GUZ deoarece el azi pe sv mi`a spus ca are demo si il va posta deseara si sa ies afara si ma injura de toti mortii :-j .

Respect !
#10
atat iti pot zice ca guz nu era ala
adr si guz joaca de la acelasi calculator
adr era spectator....
incredere am avut desigur...dar demoul asta.....
trebuia sa faci totusi cerere de slot
sau daca s-ar putea vedea exact ce ipuri au jucat la ora aia
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#11
tind sa-l cred pe original e un jucator cu bun simt si cu skill fara slot oricine poate sa intre cu acel nick Smile de exemplu nici eu nu am slot Smile) poate ma trezesc si eu cu demo pe u-s fara sa joc Smile)
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#12
eu stiu ca original a fost verificat si e curat....
acum nu stiu ce sa zic.... eu stiu cand sunt pe server, multi playeri il displac..... cei care cred ca are cod...
probabil sa nu fi fost el... nu iau apararea nimanui, doar ca vreau sa pun ambele idei in balanta
#13
cel mai bine,ar fi daca sar putea verifica in consola serverului ip-ul lui original sau "original".sa vedem daca ip-ul coincide
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#14
ce ip are original si ce ip are cel caruia i s-a facut demo !
simplu !
#15
Nu e el clar, iar daca se trezeste vreo unu sa comenteze, sa isi aduca aminte ca nu m-am nascut ieri si cunosc cat de cat acest joc. Cei care cunosc isi dau seama, sper ca nu asteptati sa va dau mai multe explicatii! Respect Original, dj ! Sanatate! Ne vedem pe svr!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)