Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
As avea nevoie de cateva sfaturi :(
#1
am 2 zile decand numai pot intra pe server...am lag mare 150-200 permanent...am inchis orice program : mess,odc,torrent totul..am instalat windows-ul din nou Sad nici o sansa,lagul meu nu scade deloc.as vrea si eu cateva sfaturi,nici nu stiu ce sa mai fac :| :cry: :? :cry:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#2
schimba calculatoru si netuWink..e cea mai bun sfatWink
#3
de la cine ai net? !
#4
eu am cam alta problema .....imi merge scadat si am lag 30 Smile) .....singura solutie pe care am gasit-o m-am lasat de cs .....nasol da asta e ...Sad
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#5
nu cred ca are vreo legatura pc-ul cu lagul...
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#6
pai netul este de la Orange :| pana acum nu prea am mai avut probleme de acest gen :|
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#7
atunci se explica , ca si eu am net de la orange (pe langa RDS ) , si am lag 140 -200 , depinde de zona !
#8
inseamna ca cel mai bn ar fi sa schimb netul,nu?
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#9
inseamna ca atunci cand esti acasa , sa folosesti net prin cablu FTP sau Utp de la Rds !

cablul de net se afla la usa atarnand , ia du-te si vezi si spune-mi daca am dreptate !
#10
trage net de la rds cel mai bine [abonament de 350 de mii pe luna]
#11
are dreptate playa.. RDS. si viteza la download e mare.. mie de pe torente imi trage cu cate 7-8 mbps
#12
are viteza mare de downloadat RDS-u dar upload e slab de tot la abonament de 9$
#13
rpd = download mare...surf limitate
upc = surf ultra large...download limitat 500-700 Kb/s orice fel de abonament ai avea
#14
haaaa? @-)
#15
developer 1
fps_max 1000
fps_modem 1000
rate 40000
net_graph 3
net_graphpos 1

Daca nu a avut probleme pana acum cu pingul, ar trebui sa functioneze aceste comenzi!

Succes!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)