Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Am primit destroy degeaba...
#1
Azi in jurul orei 22:10 jucam pe sv..era mapa fy_snow de cand nu mai merge sa imi pun niku D&G pt ca pe sv nu mai merge caracterul "&" joc cu nikurile Ashaar Steel sau Sarut [Amar]...pe sv era doar catalin care stiu ca are admin..dar destroy pt nimic...fara poze fara demo..e prea mult...astept parerile voastre Smile
#2
mai joaca tu cu 10 nick-uri si o sa mai patesti asa inca de 10 ori
nu mai bine joci cu un nume, sa te stie lumea, apoi faci cere de un slot ...?
ce ai vrea acum, sa isi scoata catalin adminu?Smile)
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
#3
astazi cand , in ce data?
invatati-va minte sa jucati cu un singur nick , si veti fi apreciati !
#4
Jucam dar daca nu mai merge niku D&G eu ce vina am..si nu era vb sa isi scoate catalin adminul..vreau sa stiu si eu un motiv pt ce mi-a dat destroy la cs..Deacum incolo o sa joc doar cu nikul Ashaar Steel
#5
Deci asa nu se mai poate acum mi-am instalat cs-ul iar..intru pe sv si se "trezeste" iar catalin si imi da destroy..pe ce motiv nu stiu..ce am nu ii place nikul meu sa de ce ?X(X(X(X(X(X nu am chef sa imi instalez cs-ul de 10 ori pe zi cum vor unii..Vreau sa stu si eu motivul pt ce mi-a dat iar destroy..deci doar l-am intrebat pt ce mi-a dat destroy aseara si acum iar imi da destroy..omului asta ii place sa abuzeze de admin..o fi el cine o fi pt sv-ul asta dar in asa hal o sa plece toti de pe sv
#6
roaga-l pe catalin sa nu iti mai dea destroy si vezi ce o sa iti raspundA!
tu esti un tip serios presupun ,. dA?
#7
Dar nu am timp sa ii spun ceva ca imi da direct destroy..:|
#8
ti-am dat destroy pentru ca te-am prins cu coduri
nu am nevoie de demo sau poze sa-mi dau seama ca ai mai ales ca aveai unul care se vedea de la ani lumina distanta
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#9
Cataline dupa cum spui tu stii mai bine ca mine..daca am avut cod ? Ca si cum ar insemna ca tu stii mai bine ca mine ce am eu in pc..ii bon daca tu spui ca e asa...si cu faza asta chiar ca te-ai facut de maro..pt ca nu aveam nici un cod asta inseamna ca nu iti meriti adminul si statutul care il ai pt sv si forum...Si chiar ma jur pe ce vrei tu ca nu am avut nici un fel de cod..daca omu are cateodata "bulan" cum se spune..asta inseamna ca are cod ? eu nu prea cred..si daca nu iti convine jucam la sunet Wink mie si lu ala care i-ai dat inaintea mea distroy nu iti convenea de noi pt ca eram pe primele locuri si tu aveai 3 cu 10..fratele meu asta ce inseamna ca am cod ? Imi cer scuze ca am vorvit asa dar chiar asta e...Lasa-te de admin ca din cauza ta o sa plece toti de pe sv...Si crezi ca is chiar asa de nesimtit ca daca jucam cu cod mai faceam reclamatie ? totusi am si eu o varsta la care nu imi permit sa joc cu coade Wink Dupa ce mi dai de 2 ori destroy degeaba mai ai si "tupeul" sa vii sa imi zici ca joc cu cod ? asta e ne......e curata..sufera in continuare daca asa iti place..astept sa vad ce spun si ceilalti..daca nu eu am zburat de pe sv ca nu am chef sa imi instalez cs-ul din cauza unor admini sus pusi care n au o treaba cum si cu ce se mananca adminul Smile Si apropo care e minunatul al de cod care il "aveam" ? daca tot spui..laso moarta in porumb catalinee ca nu ii de tine adminul :-j
#10
AHA..si am uitat sa spun..multi oameni..care nu dau nume..tot din cauza ta au plecat cataline Smile
#11
D&G nu a jucat niciodata cu , coade! Joaca de cel putin 3 ani pe server!
#12
D&G' Wrote:AHA..si am uitat sa spun..multi oameni..care nu dau nume..tot din cauza ta au plecat cataline Smile

dc nu zici?,lasa sa stie lumea cate suferintze sunt pe sv asta
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#13
1. mai terminati cu fazele astea ca toti playeri pleaca din cauza unui admin si tot felul de tampenii deastea , serverul asta nu sta nici in tine , nici in altu si oricare ar fi , crede-ma ca no sa planga nimeni daca tu sau oricare nu mai intra.
2. catalin e owner , el a creat serverul de la zero si din cate stiu el tine si serveru, deci reclamatia nu isi are rostu
3. sunt si copii care intra cu numele altora si joaca cu coduri , de aia daca ai vazut ca nu mai poti intra cu nickul D&G puteai sa ceri slot pe alt nume . Daca a intra altu cu numele tau , si a jucat codat si a luat destroy de la un admin? Tu nu iai da si a 2 oara destroy cand l-ai vedea pe server?
#14
dar daca nu sta nici in mine nici in tine,atunci in cine sta?,serverul asta a sta/sta/si va sta in playeri care joaca,iar daca ei se retrag unu cate unu in cine va sta?,eu mi`am spus doar punctul de vedere si mi`l sustin in continuare "prea multe suferintza"
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#15
Zuzu nu am zis ca a intrat altul cu numele meu..am spus doar ca mi-a dat destroy degeaba de 2 ori Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)