Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Am luat destroy degeaba
#1
Salut , sunt Anonymous si de o saptamina am inceput sa joc pe cs.u-s.ro
Azi, in jurul orele 14-15 in timp ce jucam harta d2 fiind tero am tras la oha prin perete deoarece pe acolo stiu ca vin cei de la counter.
Atunci am luat destroy si ban aiurea de la adminul Cee?
Va intreb, pe serverul cs.u-s.ro se da ban aiurea , fara dovezi poze , demo blind???
L-am intrebat pe Cee? pentru ce mi-a dat ban si daca are dovezi?? mi-a raspuns ca nu are nevoie de dovezi deoarece este un admin f. bun cu multi ani de experienta.
Ok fiecare admin mai greseste , il rog sa fie mai atent tura viitoare si sa se uite la mine atent cum joc , sa mi fac poze pt wall si demo pe aim, silance aim
si nu sa-mi dea ban aiurea.
Dovezile de la ban

.zip   de_dust20103.zip (Size: 1.9 MB / Downloads: 11)
#2
Inregistrarea/demo e aici: http://bans.u-s.ro/HLTV/02-09-13/US-1309...dem.tar.gz

Eu unul m-am uitat si mi se pare greseala de admin. Smile
#3
CeE? nu are cont pe forum si probabil nu va da raspuns la reclamatia ta.
Vally, msD si ZuZuk se pare ca nu vad nimic in jocul tau. As pronunta sanctionarea lui CeE? pentru o saptamana dar mai astept sa vad ce zice Jammin sau gh0st la aceasta reclamatie.
Have fun!
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#4
eu am jucat si ieri si azi cu O.G. Anonymous!! si zic ca joaca curat nu are hack omul , stie doar jocul si atata tot .
#5
Nu are cont pe forum? Waw, poi nu poate admina. Admin out, ii spui ca ii dai adminul inapoi cand isi face cont pe forum si mai si citeste din cand in cand, dar oricum nu mai devreme de o anumita perioada. Perioada o decizi tu verde, o saptamana, o luna, o zi.

Edit: am uitat sa zic, ti-am scos banul anonimous
#6
Tocmai asta vroiam sa zic si eu, Jammin, inainte sa-mi pice netul. Nu inteleg cum a primit totusi admin din moment ce nu avea cont pe forum.
#7
Avand in vedere ca CeE? nu are steam si cont pe forum si adminii care au vizionat demo sau au intrat in contact cu Anonymous sustin ca n-are cod, CeE? va ramane doar cu slot timp de o saptamana.
Dupa aceasta saptamana CeE? va fi pus in drepturi de admin dupa ce isi va face cont pe forum si isi va incerca norocul in a face o cerere de steam, avand in vedere continuitatea sa pe server de ceva vreme.
Bafta!
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)