Poll: Alegerea finala:
You do not have permission to vote in this poll.
Campionat 2vs2
33.33%
7 33.33%
Campionat 3vs3
66.67%
14 66.67%
Total 21 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Again
#1
Concluzia 1: vreti campionat
Concluzia 2: vreti sa fie 2vs2 sau 3vs3
Atunci votam
#2
hai sa ramana 2 v 2 Big Grin se strange mai multa lume!
#3
daca e sa se stranga lume se strange si pentru 3-3 Big Grin
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#4
3vs3 ... as zice asa ca la 2vs2 ce harti o sa fie ? d2long awp india ? .... asa 3 ar mai merge ... unu tine A doi tin B ... dal draq dak nici la 3 de echipa nu se strang 7 8 clanuri inseamna ca suntem praf rau
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#5
ok, s-a hotarat pentru campionat 3 vs 3, acum ar trebui sa facem o verificare in vederea numarului de participanti, asa ca la discutii libere voi da drumul unui topic in care fiecare sa dea reply daca participa sau nu.
#6
safta Wrote:3vs3 ... as zice asa ca la 2vs2 ce harti o sa fie ? d2long awp india ? .... asa 3 ar mai merge ... unu tine A doi tin B ... dal draq dak nici la 3 de echipa nu se strang 7 8 clanuri inseamna ca suntem praf rau

inca nu sa hotarat dar, daca e sa ma ocup eu de organizare iti zic din start ca "fy_snow, awp_map" si alte tampenii de harti pica din start.hartile care se vor juca le ai postate in regulament,asta in cazul in care ,ca miza sunt conturi steam +bani.daca se va juca pentru "nimic" atunci nu se va mai lua in calcul regulamentul.se va juca 4fun.parerea mea este daca totusi organizam ceva sa fie cat de cat frumos,sa ai pentru ce sa iti pui castile pe urechi,sa inchizi usa,sa iti dai pisica afara din camera.daca jucam pentru "nimic" nu isi iau rostu atatea sute de topicuri,poll-uri ,etc.anuntatima si pe mine in ce consta campionatul asta,il facem anti-plictiseala sau sa vedem care e mai bun? (explus jucatori din afara).inca nu am auzit pe nimeni sa fie deacord cu taxa de 5 lei,nu va convine?,e prea mult?hotarativa fratilor,unde va e spiritul de echipa?va dor degetelele daca va spuneti parerea?cum vom juca ..2 vs 2 sau 3 vs 3 ?astept un raspuns concret din partea tuturor.
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)