Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Admini si nu numai..retineti..
#1
In seara de 11.06.2010, am jucat un campionat la cererea unui bun prieten de-al meu, mai exact admin pe svr cs.u-s.ro , Verde. impreuna cu alti admini dar si jucatori (Tutun, eva) am participat la acest campionat. desi ne-am luat bataie la propriu, tin sa aduc aminte ceva, cei ce au jucat stiu despre ce e vb.... mai exact..despre domnul ghlile.. care "pus bot" pentru ca am inceput sa imi bat joc putin de el la sf. rundei a 2...de ce? pentru ca am obs. k e putin mai slab psihic(sau asa mi s-a parut mie) ca ceilati si, cunoscandul mai bn, am zis sa profit putin de chestia asta. nu am luat in considerare faptul ca e admin ca si mine, ca si ceilalti de altfel, ci am urmarit scopul pentru a obtine un avantaj impotriva lui... ce am facut mai exact?? m-am luat putin de el si de fam. lui (mai exact de sora lui).. si am inceput sa zic cateva cuvinte cat de cat usturatoare...rezultatul..domnul ghile s-a situat pe ultimul loc pana sa iau eu kick (pp. k de la domnul Sklembar).... tin sa precizez pe aceasta cale k si eu am participat la cateva campionate (nu multe , dar din afara tarii, pe svr din germania, polonia, unde am patit fix aceeasi treaba ca si ghile si din cauza asta am pierdut un meci cu 8 la 7..) alte probleme gen " nu am avut sunet..etc..nu le mai zic" k nu isi au rostu..."

oricum FELICIT PE ACEASTA CALE clanul PANCAKES pentru victoria obtinuta si sper sa o duca la fel de bn si in continuare!!!!

DE RETINUT K NU AM NIMIC IMPOTRIVA D'LUI GHILE, ci doar l-am pus la o mica incercare!!!! cer iertare pe calea asta..si daca este sa fiu sanctionat, asta e..imi asum pedeapsa..insa sper sa fie invatarura de minte nu numai pt domnul Ghile, dar si pt altii!!
#2
tot ce a vrut razer sa zica e ca pastrati-va calmul in timpul jocului si stapaniti-va nervii !
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#3
da.. mai pe scurt..asta vroiam sa zicSmile))
#4
Buna seara , da , are dreptate RaZeR_man , am avut un limbaj de cartier care la deranjat , imi cer scuze fata de el si fata de ceilalti care au auzit ce am spus , AM INJURAT URAT DAR NU IMI PARE RAU , am vrut sa comunic ca de la tovaras la tovaras cu el si de aceea am considerat ca cel mai bine e sa discutam in acest mod al cuvintelor urate :x !

A uitat ca nu mai sunt admin de un an dar nu asta conteaza , este adevarat ca nu se accepta asa ceva intr-un meci , jucatorii ar trebui sa se concentreze la meci si nu la injurii .


Am gresit dar plm . . pup dulce RaZeR_man :oops:
Sunt vorbe de căcat , le aud in fiecare zi !
#5
mai baieti astea se trec cu vederea :lol: :lol: ..kiar daca am avut si eu cateva replici cu mr. ghile :lol: :lol:
#6
vagabonzi de cartier....ce sa mai... :lol: :lol: :lol:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#7
banditilor 8)
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#8
satui de foame
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#9
si pana la urma va pupati sau nu ??
#10
va urma . . . :lol:
Sunt vorbe de căcat , le aud in fiecare zi !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)