Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Admin Porto\RedJohn
#1
nume:Caciulescu
prenume:Alexandru
nick (actual si cu care ai mai jucat):porto/RedJohn
playeri adusi pe server (minim 3 obligatoriu) (nick):p^ex, patronu,pinguin_tulo
timp de cand joc pe server: de cateva luni
sustinut de adminul (obligatoriu) :Nu am intrebat pe nimeni
timp de cand joc CS:4-5 ani
YM:porto_anonim@yahoo.com
ip:81.180.209.29
oras:Iasi
varsta:21
steam id:tzico
#2
pentru a avea admin pe acest server , cs.u-s.ro , e nevoie mai intai de slot , activitate pe server , forum si monitorizat in privinta orelor petrecute alaturi de noi !

DORESTI SLOT ?
#3
Da, e bun si slot, dar va spun de acum ca activitate mare pe forum nu o sa am. Daca asta e o problema , mai bine nu mai da-ti nimic si asta eSmile Nu vreau sa mint, sa zic, ca o sa am activitate, si eu sa nu intru deloc.
#4
cate ore ai pe server ?

ca posibil viitor admin , daca ai reclamatie pe forum , cum faci sa vezi ce se discuta aici ?
#5
din cate am vazut pe server esti de treaba si esti fanul lui Patrick Jane din The Mentalist Smile)) .meriti slot si pe viitor admin...cine stie
pacat ca spui ca nu vei intra pe forum.se discuta chestii cat de cat interesante p`aci


apropo : cand dracu apare ultimul episod? :lol: :lol: :lol:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#6
Salut, momentan ai 55 de ore ,după mine meriţi slot!

Din partea mea ai pro,dacă ai să ne onorezi la o întâlnire , a comunităţii .




o zi faina!
#7
Eu am fost si la LTV, am si participat am si vazut baietii. O sa intru pe forum cat pot, dar ma refer ca nu o sa stau sa fac chat sau alte chestii de genul. Ca slot nu cred ca am cum sa primesc reclamatie, si ca admin daca primesc o sa intru pe forum si o sa vad. Ms pt suport oricum Smile
#8
pentru slot ai PRO din partea mea
#9
porto trimite datele pentru slot !
user , parola , user steam id !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)