Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ARHIVA] Ce marca de telefon mobil apreciati?
#1
Ce marca de telefon mobil apreciati? Si de ce?

p.s : va rog, lasa-ti idei pentru viitoarele intrebari.
#2
Momentan am un Sony Ericsson w660i, sunt foarte multumit de el. L`am ales m-ai mult pt functia Walkman, care de asemenea ma multumeste. Este si 3G, camera foto de 2MP ( totusi calitatea e pozelor nu e foarte buna ). Cred eu, un telefon complet la un pret foarte convenabil.
#3
am un siemens cf75 dar simpatizez numai nokia
#4
eu am un Panasonic SA6 .... si sincer inca n-am vazut telefon dasta la nimeni din mures ....telefonul o fost furat de un tovaras care mi lo dat mie dupa ce l-am imbatat Big Grin Tongue ... are camera , mp3 , toate prostiile .. singurul dezavantaj e ca nu am gasit in tot muresul incarcator pentru telefonul asta .. si o trebuit sa-mi iau incarcator universal .. si cand incarc telefonul trebuie sa scot bateria din telefon Big Grin ( asta odata pe saptamana ) .. in rest e totul ok .. si cum vad ca nu este panasonic la vot .. am ales nokia , care in opinia mea este cea mai buna marca de telefoane mobile.
#5
zuzule.. ai noroc.. eu stiu ca incarcatoarele alea universale bulesc acumulatorul. Prietenu lu sormea a schimbat 2 acumulatoare la camera foto pana s`a gandit sa`si ia incarcator original, ca la fel, umbla cu chinezarii. Alea universale is bune daca au voltajul/amperajul potrivit, ca daca nu, se intampla ce se intampla, te tin dupa aia acumulatoarele cateva ore. Smile
#6
ikks Wrote:zuzule.. ai noroc.. eu stiu ca incarcatoarele alea universale bulesc acumulatorul. Prietenu lu sormea a schimbat 2 acumulatoare la camera foto pana s`a gandit sa`si ia incarcator original, ca la fel, umbla cu chinezarii. Alea universale is bune daca au voltajul/amperajul potrivit, ca daca nu, se intampla ce se intampla, te tin dupa aia acumulatoarele cateva ore. Smile

ma io am telu asta de prin ianuarie ... si tot la incarcator ala mi-l incarc odata pe saptamana .... in 3 ore e incarcata bateria .. am dat vreo 50 de ron pe el .. si pot spune ca sunt multumit de el.. inca no facut scheme Big Grin
#7
Am N 6288 Nokia sparge topurile la calitate ... dar ca design...cred ca LG Ericson..
[Sper ca sapt viitoare o sa fie vreo intrebare cu niste filme cv..ca tare as vrea sa aflu niste filme adevarate .. nici nu mai stiu la ce sa ma uit ca copii un film si adorm la el Smile) ] Ciao.
#8
in familia mea se folosesc: samsung, sagem, motorola, nokia, nokia si nokia deci [Image: nokia_connecting.jpg]
#9
nokia - simplu ca buna ziua
#10
super avatar la marian Smile) Tongue
#11
Dupa parerea mea nokia si sony ericsson is cele mai bune Smile
#12
nokia
#13
yo am un samsung d600 sh sunt foarte multumit de el are toate porcariile dar knd il scap jos ma oftik k se restarteaza Smile) P.S mijto avatar mariane :>
#14
nokia.....dar acum am un sony ericsson k610i si ma inteleg de minune cu el
#15
Nokia si Motorola rullez:X


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)