Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ARHIVA] Ce antivirus folositi?
#1
Alege`ti din lista antivirusul pe care il folositi.
Daca ai ales ultima optiune, spune si care este antivirusul folosit.


POLL:

Ce antivirus folositi?
Kaspersky
25% [ 2 ]
NOD32
12% [ 1 ]
Avira Antivir
12% [ 1 ]
Norton Antivirus
12% [ 1 ]
Avast
25% [ 2 ]
Altul
12% [ 1 ]

Total Votes : 8
#2
folosesc Avast, personal cred ca este cel mai bun antivirus la ora actuala, deci il folosesc pe 20 calculatoare, toate legate la net, nu am si nici nu am avut probleme vreodata cu un virus. face update automat.. si pe langa alte chestii bune pe care le are .. mai e si romanesc... Smile)) .. Avast Profesional folosesc.
#3
folosesc si avast si avira pe acelasi calculator , nu am nici o problema se "pupa " foarte bine
#4
nod32
#5
Kaspersky
cateodata face update si de 2 ori pe zi...nam avut virushi de knd ma stiuBig Grin
#6
Zuzu Wrote:nod32
PyR(o) Wrote:Kaspersky
cateodata face update si de 2 ori pe zi...nam avut virushi de knd ma stiuBig Grin

Dezinstalati nod32 si kaspersky.... instalati avast .. faceti de curiozitate un scan .... vedeti rezultatul.. dupa care va puteti instala ... iar antivirusul favorit Wink
#7
eu am incerkt ce miai propus...rezultatu la fel...curat ca lacrima...nu zic k nui bun...da raman la al meuBig Grin....il cun mai bnBig Grin
#8
astept urmatoarea intrebare de luni 10 dec 2007
#9
ehee nod 32 rullz si va zic si de ce...in anul 2007 a avut 0 detectii eronate...cautati pe net daca nu credeti. si nu numai asta...si faptul ca se gaseste crackul peste tot 8) si chiar merge. daca ar merge crackul de la karsperscky sigur as fi ales pe el...dar din pacate nu prea merge bine asa ca nod 32 rullz
#10
cel mai bn e sa cumparati unul cu licenta... Wink in jur de 300 de mii .. pt un an... e f bun... [cel putin asta e parerea mea]

Eu am BITDEFENDER Antivirus v10
#11
Smile)=))NICI UNUL...io cand iau virusi reinstalez windowsu'Smile)=))Tongue cea mai buna metoda de a scapa de virusiTongueWink


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)