Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ANUNT CAMPIONAT
#1
Dupa cum vedeti s-au facut grupele!

http://forum.u-s.ro/campionat-de-counter...t7175.html

Va rog sa-mi adresati intrebari daca aveti nelamuriri, nu protestati prea mult! Ms!
#2
E prima oara cand vad grupe dupa grupe. Banuiesc ca dupa o sa fie o alta grupa nu ?
#3
ai sa moara fata.. o grupa mai grea n-ati gasit pentru noi ? Smile)
#4
ca sa nu facem faza eliminatorie cu 1 meci, am zis sa facem grupe, dupa care va fi eliminatoriu probabil 3 meciuri.
Vroiati sa jucati un meci, sa aveti ghinionul sa-l pierdeti si sa plecati? Mai bine asa! Se triaza mai bine echipele, de ex astazi sF au pierdut, poate fac fata la restul si se intalnesc in finala si iau locul 1 sau 2, asa daca era eliminatoriu, acum plecau!
#5
ZodD Wrote:E prima oara cand vad grupe dupa grupe. Banuiesc ca dupa o sa fie o alta grupa nu ?
La fel e prima oara cand vad prelungiri in grupe. Pe bune acu, voi aveti idee ce faceti ?
#6
ZodD Wrote:
ZodD Wrote:E prima oara cand vad grupe dupa grupe. Banuiesc ca dupa o sa fie o alta grupa nu ?
La fel e prima oara cand vad prelungiri in grupe. Pe bune acu, voi aveti idee ce faceti ?
Tu te repeti fara sa citesti ce zic altii? Am facut postul asta ca sa cereti nelamuriri! Tu esti in echipa cu eq si parca ati luato la primul meci din cate stiu, deci daca era fara grupe erati eliminati! Daca te crezi mai bun de atat eu zic ca s-a procedat corect si ca mai ai o sansa de calificare pt ca mai ai 2 meciuri...sau 1 nu stiu nu tin minte exact.

edit: am participat si la alte campionate si stiu foarte bine cum se procedeaza, dar daca in alta parte se procedeaza intr-un fel, asta nu inseamna ca pe u-s trebuie sa fie la fel. Facem campionatul sa ne distram, tu ai venit din exterior probabil pentru $
#7
Ce sa zic ... ai dreptate, eu tampit ca m-am bagat in vorba cu tine.
#8
Fac apel la cheag si cuL, stabiliti meciul va rog, sambata seara se incheie partea de grupe si duminica vom trece la partea eliminatorie.

Sambata seara la ora 20:00 ora Romaniei :mrgreen: este programat meciul 1 vs [.i.], pana atunci vreau sa joace cheag vs cuL, asadar verde bunelu costi si dey cautati-va intre voi, vorbiti-va si stabiliti si voi!

In cazul 1 vs [.i.] mi-au comfirmat cate 1 om din fiecare clan, deci cine nu e prezent pierde la zero. Sunt foarte strict pentru ca ne-am intins prea mult cu acest campionat care trebuia sa il terminam intr-o saptamana maxim, si deja daca nu ma insel intram in a 3-a saptamana!
#9
ok tot sambata pe seara ma gandesc sa joc, o sa anunt din timp, sa ma sfatuiesc cu costi.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#10
Verde hai maine seara... vezi pe grup sau zi cand....
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#11
Se joaca in seara asta la 18.00 ? Vede ??? Costi ??
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#12
dey1986 Wrote:Se joaca in seara asta la 18.00 ? Vede ??? Costi ??
nu intreba pe forum, cauta-i pe mess, pe steam, suna-i!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)