Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sugestie:D
#1
Daca se poate modificati /resetscore cu /rs sa fie mai usor de dat sa nu se piarda timpul degeaba.Nu e prea important dar poate util pentu play-eri de cs pe server cs.u-s.ro
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
#2
Puteai sa iti faci pur si simplu un bind in cfg decat sa ceri sa se schimbe comanda

bind "i" "say /resetscore"

pune asta in cfg si cand apesi pe "i" ti se va reseta scorul
#3
Asta e pentru slabi :lol: cu resetscore /rsSmile)
#4
mai bn s-ar scoate..
#5
maj. ne-am obisnuit sa dam cate un reset.. sa punem inceput bun.. sau ma rog, fiecare cum credea..
daca s-ar scoate, s-ar da retry..iar daca ala are gag.. deja vin probleme.
sa ramana cum e, parerea mea. (poti pune bind cum zicea si vaga'..)
#6
si totusi ce`i mare greutate sau pierdere de timp sa tastezi /resetscore? iti ia 1 sec sau 2 Smile
#7
si ca sa nu mai deschid alt topic , o sugestie ar fi aceea de a se face o noua sectiune STIRI/EVENIMENTE ceva de genu , in care sa postam ce se mai intampla de zi cu zi ce stiri am mai vazut pe la tv,am mai auzit sau etc.Ca un exemplu ar putea fi cutremurul care a lovit Japonia , sau ce sa mai intamplat prin liga 1 orice eveniment interesant , putem posta video/foto orice . (e doar o sugestie nu trebuie sa imi sariti in cap sau cu comentarii stupide Smile
#8
de acord cu dmx ;Wink
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#9
Cum am facut eu postul cu Lucian Bute, puteti incepe si voi.. Smile
#10
daca o sa fie o sectiune aparte o sa postamBig Grin
#11
dar headshot, multikill pluginurile astea le aveti, daca nu de ce nu le puneti? la mine nu se aude hs cand dau, eu cred ca e mai fain cu sunetele alea
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)