Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*A.O.T Manutza*
#1
Doresc si eu un slot/admin!

1.numele:*A.O.T Manutza*...
2.joc pe u-s de 1an si..,...nu mai tin minte..Smile joc cs de vreo 1 an jumate..dar joc NON-STOP
3.cred k merit admin/slot deoarece:joc aproate non-stpo pe servar, am mai adus si oameni...joc destul de binisorWinkETC!
4.YM :=-> gusatu9127
#2
slot = sigur ! admin se da doar pt cei peste 18 ani , cu drept de decizie ! cei care au admin si au sub 18 ani se considera norocosi , atunci se dadeau admin pe alte considerente !
#3
*A.O.T Manutza* Wrote:Doresc si eu un slot/admin!

1.numele:*A.O.T Manutza*...
2.joc pe u-s de 1an si..,...nu mai tin minte..Smile joc cs de vreo 1 an jumate..dar joc NON-STOP
3.cred k merit admin/slot deoarece:joc aproate non-stpo pe servar, am mai adus si oameni...joc destul de binisorWinkETC!
4.YM :=-> gusatu9127


astept cand ma vezi pe server o parola si nick-ul pentru slot macar. Despre admin o sa discut cu cei care sunt si am sa vad daca iti acord.
Mihai
#4
PT MOMENT DOAR SLOT ! editeaza un nume si prenume , varsta !
#5
Nume:Gusatu
PrenumeBig Grinorin
Varsta 17 ani
#6
MULTUMIM in numele echipei u-s !
#7
mihai Wrote:
*A.O.T Manutza* Wrote:Doresc si eu un slot/admin!

1.numele:*A.O.T Manutza*...
2.joc pe u-s de 1an si..,...nu mai tin minte..Smile joc cs de vreo 1 an jumate..dar joc NON-STOP
3.cred k merit admin/slot deoarece:joc aproate non-stpo pe servar, am mai adus si oameni...joc destul de binisorWinkETC!
4.YM :=-> gusatu9127


astept cand ma vezi pe server o parola si nick-ul pentru slot macar. Despre admin o sa discut cu cei care sunt si am sa vad daca iti acord.
Mihai
ok mihai ...ms mult....astept raspuns


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)