Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A DECEDAT Whitney Houston :((((((((((
#1
FEBRUARIE 2012 A DECEDAT WHITNEY HOUSTON Sad((.. IMI PLANGE INIMA ...Sad

Whitney Houston a decedat sâmbătă, la vârsta de 49 de ani. Trista veste a fost anunţată de către managerul cântăreţei, Kristen Foster. Decesul a fost declarat la ora locala 3,55 PM dupa ce o echipa de paramedici a incercat sa o resusciteze timp de 20 de minute. Stirea morţii sale vine în ajunul premiilor Grammy, festival la care Whitney Houston a câştigat numeroase premii.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://topavr.ro/Whitney-Houston-I-Will-Always-Love-You-OST-Body-Guard_v1353">http://topavr.ro/Whitney-Houston-I-Will ... uard_v1353</a><!-- m -->
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#2
Sa se odihneasca in pace. O mare pierdere intr-adevar Sad!
[Image: bielik03_VFor_Vendetta.jpg]
Ideas are bulletproof.
Reply
#3
nu`mi venea a crede astazi dimineata...chiar zilele trecute am ascultat o melodie cu ea
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#4
Amphetamine Wrote:Dumnezeu sa-l odihneasca
:lol: bun asa.
Reply
#5
rad unde e de ras.. nu te-ai incurcat, e simpla nestiinta. Baga documentare: <!-- m --><a class="postlink" href="http://en.wikipedia.org/wiki/Whitney_Houston">http://en.wikipedia.org/wiki/Whitney_Houston</a><!-- m -->

Whitney Houston performing I Wanna Dance With Somebody. © 1987
vezi? muzica ei e mai "mare" decat tine. Smile Las' ca afli acum de ea, cand "a plecat". Asculta mai multe, ca or sa iti placa.
Pacat ca nu-i stii piesele. Nu stiu ce muzica de calitate asculti. Tongue

Edit: buun, deci primesc warn pentru asa ceva. Plimba-te playa, mai da un warn si scapi de "stres" cu atat joc linistit si nu mai arunc ochii pe forum. Incerci tu ceva.. da iti spun ca nu asa se face. Nu orice rege "cu o coroana" e chiar un "rege".
Reply
#6
sunteti afectati ca a murit una dar nimeni nu e afectat pt cele 70 persoane care au murit inghetate
Reply
#7
R.I.P
Reply
#8
Dumnezeu sa o odihneasca, desi inca nu se stie cauza mortii, pun pariu ca de la vreo supradoza a decedat. Deci si-a facut-o cu mana ei !


Burlakul are si el dreptatea lui !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#9
bai sunt unii care nici nu stiu cine e cantareata ...

sa-i fie cenusa usoara ! --- in caz ca o incinereaza !

sa-i fie tarana usoara ! --- in caz ca o inhumeaza !

discutia cu persoanele inghetate sa fie facuta cu alt post !
Reply
#10
burlaku Wrote:sunteti afectati ca a murit una dar nimeni nu e afectat pt cele 70 persoane care au murit inghetate
in romania se nasc 200.000 copii pe an.. exista posibilitatea(foarte mare de altfel), sa nu se nasca niciodata o alta whitney houston....
.. efectiv nu putem compara o moarte cu alta.. fiecare avea ceva special.. mor milioane de oameni in fiecare zi.. diferite cauze.. accidente, inundatii, etc..DAR ... whitney houston e una singura(indiferent ca a murit de droguri sau mai stiu ce kkt-uri mai iau ei), care cum ziceam mai sus.. sunt mici sanse sa mai vedem sau auzi vreodata..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#11
Dumnezeu sa o odihneasca in pace! I love you mamma Whitney!


Cu atat puntem fi mandri ca am fost contemporani cu 2 mari voci ale lumii , din toate timpurile, Michael si WhitneySmile


Attached Files
.jpg   420097_10150526535436792_280300071791_9166101_593865477_n.jpg (Size: 37.54 KB / Downloads: 133)
Reply
#12
True wakkk true !!! R.I.P !!
Reply
#13
..melodii Whitney Houston in top 100, aveti la sfarsitul fiecarei melodii locul in top... asha va puteti da seama cei mai tineri, cine a fost Whitney Houston.....inca nu este egalata de nici un cantaret din lumea asta, in viata sau nu...


1985

Whitney Houston - Saving All My Love For You (23)
Whitney Houston - You Give Good Love (47)


1986

Whitney Houston - How Will I Know (6)
Whitney Houston - Greatest Love Of All (11)


1987

Whitney Houston - I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me) (4)
Whitney Houston - Didn't We Almost Have It All (22)

1988

Whitney Houston - So Emotional (6)
Whitney Houston - Where Do Broken Hearts Go (33)
Whitney Houston - One Moment In Time (89)


1991

Whitney Houston - All The Man That I Need (16)
Whitney Houston - I'm Your Baby Tonight (42)


1993

Whitney Houston - I Will Always Love You (1)
Whitney Houston - I Have Nothing (30)
Whitney Houston - I'm Every Woman (39)


1996

Whitney Houston - Exhale (Shoop Shoop) (14)
Whitney Houston and Cece Winans - Count On Me (48)


1997

Whitney Houston - I Believe In You And Me (33)


1999

Whitney Houston - Heartbreak Hotel (4)
Whitney Houston - It's Not Right But It's Okay (44)
Whitney Houston - My Love Is Your Love (73)
Whitney Houston and Mariah Carey - When You Believe (99)


2000

Whitney Houston - My Love Is Your Love (47)
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)