Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
50 de avantaje ale barbatilor !
#16
verdeeeee Confusedhock: :roll:
dak nu gasesc si eu una cu avantajul de a fi femeie ....atata rau. :lol: :lol:
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
Reply
#17
fetelor tine-ti 2 link-uri , si vizionati-le ! <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=bDsrz25AauU&feature=related">http://www.youtube.com/watch?v=bDsrz25A ... re=related</a><!-- m -->
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=xc846LZtch4">http://www.youtube.com/watch?v=xc846LZtch4</a><!-- m -->
Reply
#18
vai dj....foarte frumos vidioclipul de pe youtube.. :roll: ..multumim ,,,, :lol: :lol:
am gasit avantajele unei femei pe google,dar mai trebuie sa caut Smile) cele ale lui verde le intrece pe ale mele.
1. Avem o groază de zile elogiatoare în care primim cadouri şi dovezi de afecţiune ce fac razie în buzunarele partenerilor posesorii de organe genitale masculine, cum urmează: 1 Martie, 8 Martie, Sf. Valentin, Dragobete acestea fiind adiţionale sărbătorilor legale sau inventate în care se cadourisesc şi masculinii.

2. Suntem primele evacuate în caz de pericol gen cutremure, incendii, scufundări de nave etc.

3. Ştim cum să facem cumpărături eficient.

4. Avem orgasme multiple.

5. Putem să ne lăsăm unghiile să crească fără să fim dezgustătoare.

6. Putem căpăta scutiri de la sport sau zile libere de la serviciu pe motiv că avem dureri menstruale.

7. Putem face mai multe lucruri deodată.

8. Avem o gamă foarte variată de vestimentaţie.

9. Bărbaţii simt mereu nevoia să ne protejeze.

10. Nu plătim consumaţia la întâlniri şi nu dăm banii pe taxi la întoarcere.

11. Putem parca în faţa mall-urilor pe locurile de gravide.

12. Ne naştem cu un simţ de manipulare a bărbaţilor.

13. Suntem admirate când ştim să facem o parcare laterală ca la carte sau când suntem şoferiţe exemplare.

14. Beneficiem de intuiţie feminină.

15. Ştim să comunicăm mai bine decât bărbaţii.

16. Avem voie să fim emotive, să plângem din nimic, să facem lucruri prosteşti fără să fim considerate lesbiene.
17.Întotdeauna două femei sărutându-se incită, pe când doi bărbaţi făcând acelaşi lucru...
:mrgreen:
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
Reply
#19
:lol: :lol: bune astea rox :!: :mrgreen:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#20
rox. Wrote:vai dj....foarte frumos vidioclipul de pe youtube.. :roll: ..multumim ,,,, :lol: :lol:
am gasit avantajele unei femei pe google,dar mai trebuie sa caut Smile) cele ale lui verde le intrece pe ale mele.
1. Avem o groază de zile elogiatoare în care primim cadouri şi dovezi de afecţiune ce fac razie în buzunarele partenerilor posesorii de organe genitale masculine, cum urmează: 1 Martie, 8 Martie, Sf. Valentin, Dragobete acestea fiind adiţionale sărbătorilor legale sau inventate în care se cadourisesc şi masculinii.

2. Suntem primele evacuate în caz de pericol gen cutremure, incendii, scufundări de nave etc.

3. Ştim cum să facem cumpărături eficient.

4. Avem orgasme multiple.

5. Putem să ne lăsăm unghiile să crească fără să fim dezgustătoare.

6. Putem căpăta scutiri de la sport sau zile libere de la serviciu pe motiv că avem dureri menstruale.

7. Putem face mai multe lucruri deodată.

8. Avem o gamă foarte variată de vestimentaţie.

9. Bărbaţii simt mereu nevoia să ne protejeze.

10. Nu plătim consumaţia la întâlniri şi nu dăm banii pe taxi la întoarcere.

11. Putem parca în faţa mall-urilor pe locurile de gravide.

12. Ne naştem cu un simţ de manipulare a bărbaţilor.

13. Suntem admirate când ştim să facem o parcare laterală ca la carte sau când suntem şoferiţe exemplare.

14. Beneficiem de intuiţie feminină.

15. Ştim să comunicăm mai bine decât bărbaţii.

16. Avem voie să fim emotive, să plângem din nimic, să facem lucruri prosteşti fără să fim considerate lesbiene.
17.Întotdeauna două femei sărutându-se incită, pe când doi bărbaţi făcând acelaşi lucru...
:mrgreen:
2.Pai de aia mai sunteti numite si parasute
3.Daa,totul sau nimic Smile)
4.Sau 3 gauri
5.Pana ajungi sa cauti drujba
6.Sau o noapte furtunoasa
7.Pai de aia aveti 3 gauri
8.Pacat ca toata vestimentatia se invarte in jurul unie atze
9.De cine?
10.Inseamna ca nu ma cunosti
11.Sau pe alea unde au semnu "cu scaunu"
12.Te nasti sa te ff
13.Si cum sunteti admirate,"uite alta blonda?"
14.Benficiati pe draqu
15.Cu tastatura in mana
16.Fa tu asta sa vedem pe care excita
17.Da dar dupa aia pacat de voi =))
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
Reply
#21
jst.... :lol:
ma faci sa rad
dar doar atat. :lol:
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
Reply
#22
"DACA FEMEIA AR FI BUNA DE CEVA...SI DUMNEZEU AR AVEA UNA"-Miguel Cervantes
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#23
danutzZ Wrote:"DACA FEMEIA AR FI BUNA DE CEVA...SI DUMNEZEU AR AVEA UNA"-Miguel Cervantes

:arrow: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#24
haahaa! Danutzz.... :lol: :lol: sper sa'ti gasesti si tu o femeie intr'o zi care sa te faca sa nu mai gandesti asa :> :mrgreen:
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
Reply
#25
vai vai vai..rox mai bine nu postai :lol: :lol: :lol: :lol: ..ca au sarit barbatii astia ca leii pe u :lol: :lol: :lol: :lol: si oricum noi suntem mai tari Big Grin
Reply
#26
of...daca nimeni nu recunoaste.asta e :lol:
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
Reply
#27
rox. Wrote:of...daca nimeni nu recunoaste.asta e :lol:

recunoastem ca suntem superiori voua ! :lol: :lol: :mrgreen:
Reply
#28
smantanosu#bD Wrote:
rox. Wrote:of...daca nimeni nu recunoaste.asta e :lol:

recunoastem ca suntem superiori voua ! :lol: :lol: :mrgreen:



da da suntem superiori ca avem o chestie in plus ( + ) .... asta pt cei care stiu care este aia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Reply
#29
rox...tia dato danutzz.asta eBig Grin barbatii ruleaza fetele ingenuncheaza
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
Reply
#30
:lol: :lol: :lol: :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)