Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27.09.2009 . Bere meeting !
#16
ok ok ... si nu era mai simplu sa zici ca nu poti ... parerea mea
#17
Luar daca tot ai chem de bere date roata la mine
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#18
jst dc nu te dai tu roata la noi sa bem cu totii ...misca-ti bucili Smile)) nu mai sta in casa
Salto Nel Vuoto Dolce Angelo
#19
unde la voi ? ..Smile)
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#20
ee unde la noi..unde ne intalnim...nu ma fa sa te scot fortat din casa Smile) k stiu prea bn unde stai...sau tre sa vb cu mama ta ?:-w Smile) :*:*
Salto Nel Vuoto Dolce Angelo
#21
"mama mea" a zis ca daca vi tu venim si noi..da fara "pusti" no off Smile
oricum nu vin fara ea

LE:ma-m uitat acum la topicurile din urma si ma-m razgandit nu mai venim Smile
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#22
Jst- nu mai vine ca nu mai lucrez eu acolo :lol:
#23
laurentzii Wrote:Jst- nu mai vine ca nu mai lucrez eu acolo :lol:

asta e 1 ..2 cu cine sa ma intalnesc ? Smile) ..si ce sa discutam ? "filmul preferat?" lasane...
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#24
lasa man ... sa cante muzica :lol: ca de restu ne ocupam noi ... si asa nu ne-am mai vazut de 3000 de ani noi doi ... mai ne povestim intamplarile :wink:
#25
Deci...se mai tine intalnirea asta ...sau la fel ca si azi...se duce planul de a ne intalni Smile Care ar veni maine?si nu neaparat unde a lucrat Laurentzii putem merge in alta parte ...hotarati-va pe ultima suta de m. Smile
Salto Nel Vuoto Dolce Angelo
#26
va semnez eu biletele de voie daca nu va lasa mami si tati.. Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:

#27
eu nu mai vin. la mine nu banii , parintii, cheful a fost problema. ieseam la o bere nu era mare branza.

dar ma uit cum stau baietii sa se certe pe topic, offtopic la putere, si nu se stie nimic concret.. cine vine, unde ne intalim si alte cacaturi. nu imi mai pierd vremea cu de-astea .
#28
Clar...am o idee de azi inainte sa nu se mai faca planuri ca NORMAl nu iese nimic...in fn asta poate ne vdm de Craciun Smile)
Salto Nel Vuoto Dolce Angelo
#29
CU CINE MA? Am zis clar in primul post, cine vine sa lase Reply, sa stim exact.. Cand colo ne trezim cu 3 pagini ca lumea "vorbeste ca berbecii" fara nici o grija.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)