Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
flash flash flash
#8
playa Wrote:singura solutie care o vad eu spre imbunatatirea calitatii jocului pe server este favorizarea jucatorilor buni si scoaterea adminilor inapti! Fara suparare sunt cativa admini inapti care acum ori vor posta dupa mine latrand, ori nu vor posta zicand in mintea lor: "ce vrea asta, ce stie playa?" Asta e adevarul avem unii admini inapti de care ne-am atasat si care ne cam sperie jucatorii buni! Parerea mea e ca unul din cei mai apti admini ai serverului nostru este cum ar fi danutzZ, si mai sunt si altii, dar pe el il vad printre cei mai apti.

Asadar, hai sa dam sloturi la jucatori buni, sa scapam de admini inapti ca sa nu ne mai sperie jucatorii buni, si apoi sa vedem daca ne mai punem probleme de flashuri date aiurea!

N-am nimic personal cu tine , esti un om ok de treaba dar ..


Daca te referi la mine ca am dat un ban gresit asta e mi-am cerut scuze fata de om, e omenesc sa gresesti + ca aseara m-ai facut sp.art , am preferat sa nu-ti raspund cu aceeasi moneda, ci sa-ti arat ca te respect ca asa e frumos. Eu tin sa te contrazic playa nu mai dramatiza atata ca toti suntem inapti, ca nu stim jocu e un server pulbic la urma urmei si nu stiu care din cei care intra din campus sa simtit amenintat cu ban, din cei care intra ii vad des pe evo cosminel zu most wanted si cam atat . E altceva ,in campus jucati de ceva timp impreuna aici e altceva. Nu stiu cum se face pe server e atmosfera placuta toata lumea joaca , cand intri tu toata lumea e degeaba ,tu le faci pe toateSmile si nici unu nu misca.

ps: Si inca un aspect daca tu stai spectator e normal ceilalti admini sa se joace e normal sa dai tu un restart /ban , pentru ca atlfel vezi jocu spectator si altfel il vezi cand te joci.



Si nu cred ca asta e solutia.. in fine!
Reply


Messages In This Thread
flash flash flash - by RZR - 11-28-2011, 09:43 PM
Re: flash flash flash - by gh0st - 11-28-2011, 10:10 PM
Re: flash flash flash - by Darkclan#B.u.T. - 11-28-2011, 11:03 PM
Re: flash flash flash - by Anarchy - 11-29-2011, 12:07 AM
Re: flash flash flash - by Clean - 11-29-2011, 01:10 PM
Re: flash flash flash - by JaMMiN - 11-29-2011, 01:47 PM
Re: flash flash flash - by Anarchy - 11-29-2011, 02:09 PM
Re: flash flash flash - by wakkkK - 11-29-2011, 02:17 PM
Re: flash flash flash - by JaMMiN - 11-29-2011, 05:13 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)