Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zuzzzzzzuuu
#1
azi ora 19.21 zuzu mia dat ban aiurea pe motiv de aim pe harta scoutknives.CU 10 minute in urma playa mia fakt poze pe snow si a vazut ca nu eram codat.VA ROG FRUMOS SI VA SPUN PT A MIA OARA SA NU MAI DATI BAN FARA A FACE POZE,DEMO!!!!!! :x
#2
andrei Wrote:azi ora 19.21 zuzu mia dat ban aiurea pe motiv de aim pe harta scoutknives.CU 10 minute in urma playa mia fakt poze pe snow si a vazut ca nu eram codat.VA ROG FRUMOS SI VA SPUN PT A MIA OARA SA NU MAI DATI BAN FARA A FACE POZE,DEMO!!!!!! :x

playa o zis ca iai dat alte poze . si oricum la aim ce poze vrei sa-ti fac..
#3
off paraca ati faceo intentionat.Alea erau singurele poze care miau fost fakte.Dak nu lea fakt calumea astai prob luiWinkNush cum de numai pe us mi se intampla asaSmile))
#4
andrei ai steam ?
daca da , sa ne dai add la id-urile noastre de steam , daca nu ai atunci te rog sa nu mai comentezi ceea ce zic adminii !
#5
andrei Wrote:azi ora 19.21 zuzu mia dat ban aiurea pe motiv de aim pe harta scoutknives.CU 10 minute in urma playa mia fakt poze pe snow si a vazut ca nu eram codat.VA ROG FRUMOS SI VA SPUN PT A MIA OARA SA NU MAI DATI BAN FARA A FACE POZE,DEMO!!!!!! :x

wow...dupa cererea asta de unban demostrezi cat de bine ai citit la regulamentWink
HAHAHAHA...oricum si eu eram prezent pe sv si "NUMA" hs dadeai:-w
#6
bv lui...si advanced da numa hs Wink...dak tu nu potzi asta nu inseamna k altzii nu pot Wink
#7
pozele ti le-am facut in partea stanga a hartii ..iar tu mi-ai dat 4 poze din partea dreapta si una din partea stanga. te-am lasat in pace pt ca ai ip dinamic si nu avea rost sa iti mai dau ban..intrai din nou si ma injurai sau mai stiu eu ce faceai.....ca am si eu experienta la primit injuraturi. daca ai gresit poate, si aveai mai multe poze asta e.....eu nu am primit pozele care le-am facut...sry
#8
andrei ai 2 zile sa scotzi un demo(adik pana luni seara sa zicem:-?)...facut pe SEVER si cu faze faine...adik...dak joci bine si fara cod...at o sa ai un demo grozav...dak joci penibil in demo esti codatBig Grin...si cu asta sa rezolvat tot...si o sa primeshti exec...si poate mai rau....Wink
#9
ce poze vrei sa iti fac la aim ma? .. nu vrei acuma si la speed ?... macar cauta pe net aimu ala care nu se vede ..doar sare tinta ..si cand iti mai face careva poze .. macar ai bunavointa si da pozele care trebuie .. nu alte poze ..ca oricum nu are cum sa isi dea seama ca ai aim . prostesti tu pe cine poti .. pt mine esti un simplu codat cu ip dinamic 79.112... so faptul ca te-am banat sau ti-am dat exec de mai multe ori ,chiar daca aveai alt nume .. spune multe . Si in loc sa deschizi topicuri dea moca ca oricum ai ip dinamic si in 5 secunde ai fost inapoi pe server , mai bine invata sa joci curat!

PS: scrie ce vrei tu , nici nu mai pot dormi eu de tine! ... eu cand consider ca ai cod te-am executat ! hai pa !
#10
Zuzu Wrote:ce poze vrei sa iti fac la aim ma? .. nu vrei acuma si la speed ?... macar cauta pe net aimu ala care nu se vede ..doar sare tinta ..si cand iti mai face careva poze .. macar ai bunavointa si da pozele care trebuie .. nu alte poze ..ca oricum nu are cum sa isi dea seama ca ai aim . prostesti tu pe cine poti .. pt mine esti un simplu codat cu ip dinamic 79.112... so faptul ca te-am banat sau ti-am dat exec de mai multe ori ,chiar daca aveai alt nume .. spune multe . Si in loc sa deschizi topicuri dea moca ca oricum ai ip dinamic si in 5 secunde ai fost inapoi pe server , mai bine invata sa joci curat!

PS: scrie ce vrei tu , nici nu mai pot dormi eu de tine! ... eu cand consider ca ai cod te-am executat ! hai pa !

Confusedhock: .....BV ZUZUUUUU!!!! :lol: :lol:
#11
Zuzu Wrote:ce poze vrei sa iti fac la aim ma? .. nu vrei acuma si la speed ?... macar cauta pe net aimu ala care nu se vede ..doar sare tinta ..si cand iti mai face careva poze .. macar ai bunavointa si da pozele care trebuie .. nu alte poze ..ca oricum nu are cum sa isi dea seama ca ai aim . prostesti tu pe cine poti .. pt mine esti un simplu codat cu ip dinamic 79.112... so faptul ca te-am banat sau ti-am dat exec de mai multe ori ,chiar daca aveai alt nume .. spune multe . Si in loc sa deschizi topicuri dea moca ca oricum ai ip dinamic si in 5 secunde ai fost inapoi pe server , mai bine invata sa joci curat!

PS: scrie ce vrei tu , nici nu mai pot dormi eu de tine! ... eu cand consider ca ai cod te-am executat ! hai pa !

Problema e ca abuzezi de adminSmile)).Am dat 2 hs cu scoutu si gata banSmile).SI CA SA STII JOC CURAT.dak nu ma crezi problema ta :lol:
#12
zi playa jur pe ce am mai sfant ca nu aveam dekt pozele alea facute . Confusedhock:
#13
andrei mai baga o fisa ma Smile)) io am fost clar .. cand consider ca ai cod te-am executat .. poti sa te juri , sa stai in cap cu mainile in buzunar , sa scri romane pe forum ..etc. O larevedere placuta!
#14
Problema e ca acuzi aiurea d asta comentez da hai so lasam balta ca nu ajungem nicaieri cu discutia asta!!
#15
ma smechere ce esti zuzu lasa draq sa ma joc knd intru pe sv te dai si u acuma mare barosan ca ai admin.NAI NCIO DOVADA CA AM COD WA BUT!!!imi mai pierd si eo rabdarea!!!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)