Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
unban kento
#16
trebuie sa fii rapid in comenzi dar daca e un admin mai incepator sau care e mai incet in comenzi?
#17
zZ^Zz[sbN] Wrote:trebuie sa fii rapid in comenzi dar daca e un admin mai incepator sau care e mai incet in comenzi?
comenzile ti le scrii in consola fara final (adica nume) si le dai cu tab nume tab nume si pica fraierul
de fapt destroy poti sa il scrii cu nume in consola pt ca oricum nu merge pt ca e spectator, dar v-a merge cum il scoti de pe spectator!
#18
playa Wrote:
zZ^Zz[sbN] Wrote:trebuie sa fii rapid in comenzi dar daca e un admin mai incepator sau care e mai incet in comenzi?
comenzile ti le scrii in consola fara final (adica nume) si le dai cu tab nume tab nume si pica fraierul
de fapt destroy poti sa il scrii cu nume in consola pt ca oricum nu merge pt ca e spectator, dar v-a merge cum il scoti de pe spectator!
aa.am inteles ideea!
#19
kento Wrote:[anu]stefy
habar nu am motivul...doar k am vreo 30 de poze in steam...toate in acelasi loc...nu a cerut nici o poza nimic


MXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Banned by admin CS.U-S.RO [forum.u-s.ro]
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Reason: '60" "Game Destroyer"'
[AMXBANS] Length: 'permanently'
[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:0:22528452'
[AMXBANS] Your IP: '188.229.27.160'
[AMXBANS] ========================================

cred k ma cam stie lumea de pe sever,si atata timp cat am poze si adminu da live la jumatea rundei a treia...ce sa mai zic...de unii "admini"...dau destroy degeaba...fara motiv... :twisted:


concluzia...atata timp cat sunt unii admini care nu stiu cs...nujt km de au admine...pacat de baietii pe care-i stiu de pe sv...si de unii "zmei"....



astept "pareri"...totusi sunt 57 de "poze" facute..in acelasi loc...
[Image: 38325231453.6]
[Image: 38324926910.2]

foarte interesant, demonstreaza te rog cine ti-a dat destroy............
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#20
din moment ce era singurul admin on-line...cum putea un player sa-mi dea destroy inclusiv ban?


la cateva min a intrat sss k am vb cu el pe steam si nu mai era nici un admin...

daduse live la mijlocul rundei a treia....dak era alt admin on-line nu cred k se intampla asta...

judecati cum vreti...:|
#21
Posteaza primul screenshot din cele cate is si vedem acolo cine ti-a dat destroy!!!
#22
nu cred ca are vreo dovada ca a primit DESTROY pe cs.u-s.ro !
regula spune clar sa puna poze , ca sa vedem toti !
deci asa ma duc si eu pe un server oarecare si iau destroy si fac reclamatie aici pe forum !!!
#23
si copy/paste asta [AMXBANS] Banned by admin CS.U-S.RO [forum.u-s.ro]
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Reason: '60" "Game Destroyer"'
[AMXBANS] Length: 'permanently'
[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:0:22528452'
[AMXBANS] Your IP: '188.229.27.160'
din consola tot de pe alt serv e? pozele nu le mai am k am pus cs din nou..si implicit au disparut si pozele...am facut doar cerere de unban nu abuz sau altceva..nu vreau sa-i scoti adminu nimic...doar a vrut banul scos
#24
pai ban-ul e scos de mult !!!
sa ne dai add la steam-uri !
bafta !!!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)