Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
unban aDina
#1
vreau ca sa fac si eu o cerere de UNBAn pt Addina ip 89.33.220.213 din cauza lui Evolve a primit ban Domle pt Wall lucru fara poze Demo sau nimic .... ii facusem poze si mi lea dat ...si era curata ..... dar daca nu am apucat sa ii bag in cap lui Evolve asta este .... cu toate ca am scris pe Server ca este curata ....
#2
ok? de ce o luat ban ?

aha , am vauzut , unban rezolvat !
#3
tu laurentii nu te mai baga in seama sa faci pe erou
cu mie tiai pus kpac
#4
am dat unban ? cumva ?
ce s-a intamplat povestiti !

pozele cui a trimis?
#5
ma baiatule cu capacu nu mai fi aiurea ..... in primu rand trebe ca sa scrii NUMELE TOT nu " aDin " ca nu ii face ei poze ... asa ca nu fi aiurea si stiu ce zic
#6
laurentzii Wrote:ma baiatule cu capacu nu mai fi aiurea ..... in primu rand trebe ca sa scrii NUMELE TOT nu " aDin " ca nu ii face ei poze ... asa ca nu fi aiurea si stiu ce zic

mah se vede k esti admin de noi bani gasit in gunoi peste noate...vezi k ma enervezi rau

tu imi zici mie cum se scrie numele knd se face poze?...imi dai tu mie lectii de adminat k is admin de 1 an jumate pe serveru asta

auzi la el...k tre sa scrii tot numele Smile)Smile)Smile)
nu mai vb k rade lumea de tine
#7
rog sa se inchida topicul pt ca lumea "o arde in muschi" cum s-ar spune... Evolve a scris bine "adin"...doar in caz ca mai era un player cu numele "adin" sau care sa aiba literele astea la inceputul numelui atunci trebuia sa-l scrie pe tot.. Dupa cum am mai zis .. este comanda amx_who si iti apare userid care contine 3-4 cifre.. alea le copiezi de acolo si comanda pt poza o sa fie amx_ss #1234 spre exemplu.. sau pt cei mai pretentiosi.. amx_execclient #1234 snapshot ... :mrgreen: :mrgreen:

#8
laurentzii ne cunoastem, am baut o cola impreuna :roll: , dar te bagi din ce in ce mai mult peste alti admini. am mai dat ban si lu zuluda si a dat poze la 10 admini, si s-a dovedit cu pozele lui curate ca tot avea wall. nu te mai baga peste alti admini te rog. sper sa ramanem prieteni.
#9
nu trebuie sa scrii numele intreg ci doar cateva litere din numele intreg !
laurentii te bagi prea mult pt altcineva !
adina poate sa intre sa isi faca user , etc !
#10
dj Wrote:nu trebuie sa scrii numele intreg ci doar cateva litere din numele intreg !
laurentii te bagi prea mult pt altcineva !
adina poate sa intre sa isi faca user , etc !
exact. daca doreste sa joace pe server si te mai contacteaza da-i linkul asta <!-- m --><a class="postlink" href="http://forum.u-s.ro">http://forum.u-s.ro</a><!-- m -->


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)