Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
unban
#1
- adminul de la care ai primit ban : mihai
- reason "cog"
- dovezi [copy-paste consola] :[AMXBANS] You are Banned from this server by admin [u-s]mihai
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned nick : .B.
[AMXBANS] Reason : ' cog '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 81.180.208.70
- cum te aperi? adu argumente solide : .B. e coleglu meu de camera,nu are nici un cod,joaca de pe valve pentru ca nu are steam
- concluzia : .....
nu fi trist ca s-a terminat...bucura-te ca s-a intamplat..(by sss)

http://myconsult.info/

http://anu.ro/
#2
unban done !
#3
sss Wrote:- adminul de la care ai primit ban : mihai
- reason "cog"
- dovezi [copy-paste consola] :[AMXBANS] You are Banned from this server by admin [u-s]mihai
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned nick : .B.
[AMXBANS] Reason : ' cog '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 81.180.208.70
- cum te aperi? adu argumente solide : .B. e coleglu meu de camera,nu are nici un cod,joaca de pe valve pentru ca nu are steam
- concluzia : .....

Nu va suparati admin DJ vedeti cumva aici o cerere de scoatere a unui ban. Eu nu vad . Vad doar un admin cu figuri in cap. Rugaminte inainte de a scoate un ban dat de mine te rog fff mult sa imi spui si mie. Nu ma intereseaza nici daca este colegul lui de ... mai ales de camera. Iar tu sss ai grija la modul cum te comporti. Nu am nici o obligatie sa ma apar , sa aduc argumente solide etc. Si spun asta fff serios. Si nici nu ai voie tu sa faci o cerere pentru altul. Te rog ultima data vezi-ti de adminatul tau si atat.

Cu respect mihai
#4
cei din campus Tudor Vladimirescu sunt foarte putini care stiu de server-ul u-s , si pe toti ii cunoastem , si au intrat pe acest server din placere !
au ei in Tudor server de cs unde sa se injure sa isi bage coduri cred !
iar ei au 2-3 ip-uri de iesire pe net tot campusul !

am dat unban la tot campusul , nu unui singur player , exact ca la cei din Raducaneni !
#5
gresesti dj. Cei din campus ies cam 8 calculatoare cu un singur ip.
#6
ha , ia intreaba-l pe zuzuk (ovidiu) , abia acuma o sa fie pus cam 8 calculatoare pe ip !
desi nu se doreste acest lucru, stii da?
#7
raman la afirmatia mea :mrgreen:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)