Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tricouri, trening, adidasi marca adidas, nike, vans allstar, jeans
#1
tricouri, trening, papuci marca: adidas, nike, vans allstar, monclair, jeans, motor NON ORIGINALI - poate cineva sa-mi zica ce preturi sunt in Romania?
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#2
tenesi all star /vans non originali undeva la 110-140 de ron ,d-astia mai port eu deobicei la restu nu stiu,
Reply
#3
sportsdirect.com have fun si-s originali Smile) bine .. nu toate produsele de acolo sunt din UK (in afara de everlast si ce mai au de-al lor)
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply
#4
(04-20-2013, 04:58 PM)catalin Wrote: sportsdirect.com have fun si-s originali Smile) bine .. nu toate produsele de acolo sunt din UK (in afara de everlast si ce mai au de-al lor)

ies din casa si intru in orice magazin .. si toti is originali si la preturi acceptabile, aa si mai ieftine decat pe situl ala.. dar rugamintea mea era daca stiti preturile la NON-ORIGINALI.
DACA SUNT LA UN PRET BUN AS AVEA NEVOIE DE CATE 10 BUCATI DIN FIECARE MODEL.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#5
adidasi nike adidas is cam 120-150lei cei non originali (dar sunt jalnici)
Reply
#6
sa ma explic altfel ... eu caut ceva la 70-80 lei non originali pentru a cumpara in cantitati mari. Nu spuneti ca nu snt ca dej am vazut pe piata aici se vand cu 25-30 euro.
Daca cineva din voi are o relatie, o cunostinta un prieten care sa vanda la pretul cerut de mine sunt ok pt orice cantitate.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#7
pe okazii gasesti in prostie tot ce vrei gh0stule
Reply
#8
(04-20-2013, 07:46 PM)wakkkK Wrote: pe okazii gasesti in prostie tot ce vrei gh0stule

ok.. nu ai inteles nik.. lasa asha.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#9
mie mi le aducea pana acum cineva din Albania, acel cineva nu mai este aici din diferite motive... DECI DACĂ CAREVA DIN VOI VREA SA FACĂ UN BAN BUN CAUTAȚI CE AM ZIS EU.
deci eu plăteam pana acum 15 euro pe papuci și geci, 10 euro pe trening și 5 euro pe tricouri.


sunt interesat de:
papuci
- nike shox
- nike air
- nike silver
- puma modele 2011-2013
- vans
- allstar convers(modelul baschet normal sau baschet care se îndoaie și se prinde cu buton)
________________________

trening, cămăși, tricouri
- nike
- adidas
- moncler
________________________

geci
- moncler

Cumpăr și în cantități mari BANI CASH.


nu vindeți castraveți grădinarului, ca nu facem nik.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#10
cineva care e prin Bucuresti , poate trage o fuga la magazinul ala mare de unde se aprovizioneaza multe magazine din tara...ala en-gros..nu mai stiu cum se numeste...Europa sau ceva de genu`
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#11
nici in piata din Cernauti nu am vazut asa preturi , insa o sa ma interesez sa vad daca te pot ajuta
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#12
(04-22-2013, 11:26 PM)danutzZ Wrote: cineva care e prin Bucuresti , poate trage o fuga la magazinul ala mare de unde se aprovizioneaza multe magazine din tara...ala en-gros..nu mai stiu cum se numeste...Europa sau ceva de genu`

dragonu rosu?Smile)))))))
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)