Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sugestie
#1
Fiti mai toleranti cu gagul ala. Din cate observ se ia gag din orice. De exemplu, era un codat pe nume laura, iese pe mine ii dau cap, si ii dau cu @<msg> ca are cod, (mai joaca o harta si deabea atunci se ia atitudine) si hopa gag. Si la altii, vorbesc putin mai mult si iau gag, de ex: zice ca unu ca ala e codat, sau chestii banale.Multumesc!
#2
pai totul este tolerat cu o limita
eu dau gag pt injuraturi, jigniri si vorbire excesiva...de expl imi zice k ii codat ok...mai zice o dat si ink odarta si ink odata....dupaia se apuca schimba harta...pune awp pune dust pune india...pune snow pune pune pune....codat codat codat...si ma disper...le dau gag


da k sa zic asha...si nu vreau sa fiu 'rautacios' da dj i-o invatzat sa dea gag la chestii deastea....k dak zici de unu k ii codat, k are wall sau aim....se considera acuza...si cik se da gag...chear dak ai dreptate...eu nu fac deastea pt k ii o prostie..da ma rog...zici odata...si ii zici [admin X verifical pe Y k ii suspect, cred k are ceva]...ceva de genu

bafta
#3
evolve sa intelegi si tu faza cu acuze , cand zici unul : evolveeeee si tipa evolveee si insista , vezi ca ala e codat !!!! tu trebuie in secunda 2 sa folosesti comanda admin_gag nick , pentru a nu vedea codatul ca il acuza cineva de coade ca sa nu le scoata repede , daca ma intelegi ? Smile
#4
da da dak esti CT si codatu ii T poti scrie pe s-team si el nu vede...dar adminu da

is situatii si situatii
#5
Dam gag sa nu se prinda codatul ca noi neam prins daca intelegi ce vreau sa zic.La fel cum poate avea prieten la CT si codatul e la T sii spune.De obicei trebuie sa taci din gura daca vrei sa scapam de el.
#6
Mai cititi odata! Nu va ofensati!
#7
noi citim si tot noi privim ceea ce scri"e"m!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)