Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sa va dau un sfat bun :)
#1
cine are procesoare si placi de baza pe soket A scapati de ele ca intr-un an nu ve-ti mai avea ce face cu ele.....se invechesc de tot.....si acum e momentul propice pt ca iti poti lua un kit second hand pe soket mai bun cu banii de pe soket A. si treceti pe ddr2...acum cu banii de pe 512ddr iei 1gb ddr2 Big Grin
#2
aici se dau sfaturi vad , hai sa vedem intrebarile
#3
D!n@m0v!s7ul



Joined: 10 Dec 2007
Posts: 8


pls help..!!
Am un Athlon la 2800 o placa video Ati la 256 ,512 ram,si un hd de 160.....ieri mi-am instalat Vista si nu imi mai marge counterul.....shtie cineva de ce...poate cineva sa ma ajute...Deci asta seintampla: intru in joc stau 5 sec apoi se face ecranu alb....si imi apare ceva din windows @The progran don`t respond:! close program......2. wait until the program will respond..... 3. close. am stat 15-20 min si tot nu isi revine...stie cineva ce are.

_________________
D!nam0 4 Ev3r D!nam0




sunt de parere sa revii la wndowsd xp pentru varianta cs non steam pe care il ai sau mai bine ia-ti steam de la orange si instaleaza .
#4
pai sfatul meu....dezinstall CS si reinstall...dak tot nu merge at instal alt vista pt k sar putea sa aiba cateava fishiere corupted...incerk asha si sar putea sa itzi merga...k si eu am avut problema asemanatoare cu CS pe fostul PC....si am reinstalat alt windows si o mers...succes:*


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)