Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rugaminte pt toti care au instalat cs:go
#1
rugaminte pt toti care au instalat cs:go, am nevoie de minim 7 persoane pt a face cateva filmulete.. va rog sa va anuntati aici.. cand ve-ti fi toti .. o sa dau detalii despre ce si cum trebuie sa facem pe sv... vom face 3 filmulete cu o durata de 15 secunde fiecare.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#2
Eu ma bag !
Nr. 1
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
Reply
#3
Nr 3 .... am vrut sa fortzez sa vina 2 altcineva Tongue ... ma bag si io ... stabilitzi o ora .... cel mai bine ar fii seara zic eu ... intr`o zii din saptamana Big Grin
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply
#4
da sa cumpar si eu , si intru !
Reply
#5
eu l-am cumparat...l-am instalat da rahatu de placa video nu il suporta Sad((( pana cumpar alta nu pot sa il joc Sad(
noth!ng Heart u-s
Reply
#6
amis Wrote:eu l-am cumparat...l-am instalat da rahatu de placa video nu il suporta Sad((( pana cumpar alta nu pot sa il joc Sad(
pana cumperi alta da-l mie Big Grin
Reply
#7
haha nu cred ca mai poate sa-l faca ghift dupa ce l-a instalat ... cred (n-am incercat niciodata)
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply
#8
jammin,daca stii cum se poate..eu ti-l dau...da nu ma pune pe mine sa caud cum..k nu ma pricep Smile) Big Grin
noth!ng Heart u-s
Reply
#9
sau mie...o sa ma interesez dak se poate face gift sau cv de genu dupa ce l-ai instalat
Reply
#10
Dar de ce nu cumparati voi jocu :?: :?: :?: :?: Aaaa pica din cerrrrrrrrrr e....
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
Reply
#11
:mrgreen:


Attached Files
.gif   go.u-s.ro.gif (Size: 1.09 MB / Downloads: 131)
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#12
cam asa ceva Smile ... nu mai iesitzi 2 weekend`uri in orash ... si jap ... v`atzi luat GO`u Big Grin
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply
#13
xplayer Wrote:cam asa ceva Smile ... nu mai iesitzi 2 weekend`uri in orash ... si jap ... v`atzi luat GO`u Big Grin
lol 2 weekend?.. pai go e 50 lei,, ce nu cheltui 50 lei intro sambata?
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#14
daca ai keltui daca nu NU Tongue fiecare dupa posibilitatzi Tongue
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
Reply
#15
Din ce am inteles din pgl ,site - ul lor oficial, anul acesta va fi ultimu in care se va mai juca cs1.6 in competitii, vor trece toti pe global offensive, evident multi dintre jucatori vor renunta la campionatu intern ca nu se vor putea dezlipi de prima lor dragoste cs1.6. Asa ca urmeaza un pas in evolutiea counter strike anul ce vine. tineti aproape Big Grin
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)