Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reclamatie verde
#16
leVel Wrote:sincer sunt tare curios daca cineva va lua atitudine la o asemenea nedreptate

quote ghost: nu conteaza daca e playa, zuzu, level....no demo=no admin pt comanda destroy

si ca sa vezi k si eu am avut adminul suspendat o saptamana pt k nu au fost echilibrate echipele kndva
destroy fara dovezi si reclamantul cere sanctionarea adminului respectiv verde
cred ca cel mai drept ar fi: sa ramana cu slot pt o luna...asta in caz ca exista cuvant si corectitudine pe acest server dar si mila si iertare fata de adminul care a gresit k isi va recupera adminul kndva si nu il pierde definitiv

NOTE: sa nu cumva sa stearga careva postul asta Smile



Nu va inteleg, nici pe tine nici pe fire, nu mai sunte-ti admini, si mai ales tu lvl, ti-ai dat "Demisia" ca nu ne mai suporti,ca nu mai stiu ce,atunci de ce mai stai? Daca nu ne mai suporti, corect, ar fi sa nu mai ai treaba,cu forumu/serveru, si sa te bagi unde nu ar trebui!Smile . E ca si cum eu te-as invita la mine in casa tu nesuportandu-ma pleci,da te intorci ca-ti place.


Topic closed ,si asteptati decizia lui gh0st ,zuzu,playa
#17
Decizia mea nu suna bine, eu fiind obiectiv spun asa Verde devine AlbasTru
#18
playa Wrote:Decizia mea nu suna bine, eu fiind obiectiv spun asa Verde devine AlbasTru
- da playa, Verde, admin suspendat, 30 zile incepand de acum, deci nu din verde in albastru, doar accesele pe cs, accesul pe forumul ramane;
- level si fire warn, inca 2 si aveti ban forum, .. nu mai postati daca nu aveti ceva concret de zis(gen un demo care aveti voi, si vreti sa aduceti o proba in plus).. mai ales tu level care ai postat regulile forumului Sad
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)