Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
propunere!
#1
Propun ca in acest weekend pe la ora 22-23 sa ne strangem toti admini pe srv si sa jucam un cs ca in vremurile bune.ABSOLUT TOTI ADIMINII!

astept si alte pareri.
#2
de acord !!

#3
voi fi acolo
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#4
la ideea asta ma gandeam si eu Big Grin

toti admini (nu doar manutza danutzz dmxSmile) )
#5
cat mi-as dori sa joc si eu un cs cu voi ,....dar nu ma lasa coaja asta de calculator Sad(
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#6
dute la o sala Big Grin cu manutza
#7
pe asta abea il scot din casa asa ....apai la sala Smile) .....dak e sa faceti ceva calumea il iau eu si mergem si jucam :X:X:X
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#8
nu pot la orele aleaSmile)..sambata ii ziua mea si nu cred k o as fiu aksa in nici o seara din weekend Smile)..si duminik bag strong pt germana
#9
ce zi? eu o sa fiu...cu lag dar asta e...o sa fiu
#10
deci hotarati ziua si hai sa dam si niste massuri
#11
EvolvE^ Wrote:nu pot la orele aleaSmile)..sambata ii ziua mea si nu cred k o as fiu aksa in nici o seara din weekend Smile)..si duminik bag strong pt germana

uau sunt mai mare cu un an fara 2 zile ca tine Smile) duminik si eu o sa fiu in forma

oricum stabiliti toti o zii cand sa dam un cs !!
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#12
duminica ora 22:30 pe srv Smile puteti da massurile HF Tongue
#13
d m XxX Wrote:duminica ora 22:30 pe srv Smile puteti da massurile HF Tongue

28 Iunie 2009. Duminica 22:30 toata lumea pe server sa jucam ca in vremurile buneeee
#14
done !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#15
va rog sa anuntati cat mai multa lume :!: :mrgreen:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)