Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
parere!!!
#1
in data de 31.05.2010, jucam cu numele de admin, alaturi de adminu Horse(alias bodu,bodu_xxx). vad ca da un kick aiurea, iar mie imi da in cap sa ies de pe svr, sa schimb numele si sa intru din nou. zis si facut. intru cu numele de INKTEC si incep. dau 3-4 headuri cu 43 si 32 dupa care imi iau ban direct de la domnu bodu. am icnercat sa il contactez pe mess ca sa rezolvam treaba intr-un mod cat de cat amiabil (adica macar sa zica omu ceva gen"sry, am dat la repezeala, nu eram atent") dar iata ce imi zice el:

RaZeR: uai cuc
RaZeR: tie tot nu tia intrat in cap ideea
RaZeR: K INAINTE FACI POZE!!!!!!!!
RaZeR: DE A DA BAN????
RaZeR: ESTI f.upere MAN!!
bodu_xxx: aveai aim
bodu_xxx: nu comenta
RaZeR: ce aim
RaZeR: esti duc.sar cu cap.ul??
RaZeR: ??
bodu_xxx: ti se ducea tinta pe cap la om
RaZeR: uai cuc
bodu_xxx: tatci
RaZeR: special am intrat cu inktec
RaZeR: da
RaZeR: sa mori tu
RaZeR: ??
RaZeR: bn man
bodu_xxx: wa
bodu_xxx: gata
bodu_xxx: taci
RaZeR: las k fac topic
RaZeR: vedem noi
bodu_xxx: fa
RaZeR: care si cum
bodu_xxx: 5 topicuri
bodu_xxx: pa


iar poza de la consola este urmatoarea
[Image: dsc00742pq.th.jpg]

Uploaded with ImageShack.us. e facuta cu telu, k nu pot da printscrn din cauzsa unui dx 11 beta instalat pe calc.

chiar aici am ajuns??sa ne luam unul de altu asa pe direct. macr scz daca zicea omu si il lasam in pace..ca si altii..dar el imi zice mie pe direct k am aim...vb aia..na zis zuzu, savvy sau ceilalti care intradevar joaca de rup si imi zice un putandru din asta??dupa parerea mea, numa adminu merita domnu'bodu. o fi el bun la fotb al , da la adminat nare o treaba. se vede k nici macar na citit topicu ala facut de mn in leg cu admineala de pe svr...
#2
situatia e cam dura !
am zis clar ceva de la bun inceput !
nu avem nevoie de teribilism pe server !
astept un raspuns de la Horse si apoi vom lua masuri !
#3
Am mai zis si mai repet ... hai sa nu ne fu.tem noi intre noi! Nimeni nu e perfect, toti mai gresim , dar e o chestie naspa sa intri special cu alt nume ca sa poti face reclamatie unui coleg. Eu daca intru cu alt nume nu stau mai mult de 2 minute fara sa-mi iau destroy , ban etc ... si mi-am luat destule crede-ma .. si m-ai vazut pe mine vreodata sa fac vreo reclamatie impotriva unui coleg? Daca admineaza aiurea .. lasa sa faca playerii reclamatii si o sa se ia masuri.

Da e vinovat , dar nu mai bine jucai tu in continuare cu numele de admin si nu incercai sa demonstrezi nimic ? Asa era moral si dadeai dovada de bun simt. Dar nu ... hai sa stam toti cu alt nume si sa asteptam sa greseasca colegu si sa ne bagam strambe pe forum..

Nu fac eu deasta ca vorba aia sunt din alt judet si nu va cunosc pe nici unu , si voi care sunteti din acelasi oras si mai iesiti la o bere , fotbal , una alta .. va ocupati cu faze deastea nasoale.


nu se fac treburi deastea intre colegi ...
#4
+nu stii sa faci un print screent Confusedhock: Confusedhock: :roll:
#5
eu unul am incercat sa arat ca desi am postat un topic nu sa luat nici o masura cu privire la asta..eu nu m-am luat de el ca mia dat MIE ban neaparat.macar de siar fi cerut scz..sau miar fi facut poze, da nu ban deaiurea pe motiv ca am aim. daca era altu care juca la fel..ce facea ala? deacu daca intra cate un u mai bun pe server isi ia ban..pentru ce? ca da omu oleak mai bine ca ceilalti?
#6
asa cum scrie in topic, nu merge sa fac print screen, am o dracie de dx 11 beta (mai pe spuse DIRECTX 11 BETA si nu imi da voie, knd fac print screen imi arata ecranu negru).
#7
RaZeR_man Wrote:asa cum scrie in topic, nu merge sa fac print screen, am o dracie de dx 11 beta (mai pe spuse DIRECTX 11 BETA si nu imi da voie, knd fac print screen imi arata ecranu negru).


ia scrie snapshot in consola si dupa cauta in folderul cstrike Wink
#8
ok...deci...in primul rand nu stiam cu cine am vorbit...daca stiam ca e razer clar ca nu vorbeam asa...il respect...in al 2 lea rand am vorbit asa ca nestiind cu cine vorbesc ma luat pe sus cu ``wai cuc``... si banul lam dat fiindca inainte de asta cu 1 ora 2...facusem poze la unu si de pe spectator a zis ca ``plm degeaba imi dai ban pentru ca in 1 min imi schimb si numele si ip``...si avea exact stilul lui....bun...imi cer scuze de la razer pt ca chiar nu am stiut ca e el...nu il am in lista de messenger...putea sami zica si imi ceream scuze...am gresit imi pare rau....suport consecintele...desi...repet nu am stiu ca e el...


ps: mai ales ca in seara cu fotbalul ma adus si acasa....SCUZE RAZER...
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#9
si problema cu adminatul...stiu sa adminez foarte bine...ce reclamatie am??? am gresit odata cu raducaneniul atat....dar la chestia asta aproape toti gresesc...pe deasupra am zile cand stau de dimineata pana seara(cu mici pauze) pe server si ma uit la playeri si fac jocul sa mearga corect...de ce nu stiu sa adminez????


a si sa zic ca nu am fct poze....dc sa fac poze...daca am zis ca cu o ora 2 inainte ii facusem si a ainceput sa injure ala....am dat direct...si la aim nu iti iese nimic in poze...MI-AM CERUT SCUZE RAZER....A FOST O NEINTELEGERE...NU STIAM CA ESTI TU...NU AM NIMIC CU TINE...SI IMI PARE RAU CA SA AJUNS LA ASTA
Nu-mi mai spune BoDU ca nu ne tragem de scrot[frate]

[Image: hagit.jpg]
#10
ok..scz acceptate..securea razboilui ingropata..acu hai sa bemSmile)))
#11
bodu sa nu uiti sa il scoti de la IGNORE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
#12
sa nu mai vad securi ale razboiului pe aici , intre admini !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)