Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
modificari server
#16
voi a`ti inebunit serios va zic..pai ori este server de counter-strike ori "desene animate"..un server sa functioneaze perfect ( fara loss , etc ) trebuie lasat pe "default" fara pluginuri si alte minuni, banda de net cat mai mare si atat.Daca o sa puneti "minunile" astea o sa avem pe sv numai pusti <12 ani .

Deci nu sunt de acord sub nici o forma cu "desene animate"
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#17
Si deja lagul este ft mare.Cu tot cu banda de 20.Scoateti minunile ca nu avem nevoie de ele.Lume este cat de cat pe sv.Si o sa mai vina.
#18
de acord cu jst...sunete funny ar fi aiurea...cel mai bine default(doar ceva de genu: "bomba" "knife kill" si ar mai fi niste sunete intercalate cu multi kill..si celelalte cum ar fi "ludacris kill") cred ca am dat cam multe detalii, nu?Smile)
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
#19
fara sunete

gandeste-te ca stai si joci .. 1vs1 intesitate maxima, simti adversarul.. e dupa perete.. il simti.. ii auzi bataile inimii..... si deodata iti pune unu o manea de-ti vine sa dai quit sa stangi calculatorul si sa bagi o drama sa plangi de ciuda...
sau iti baga un raset de-ala de sari de pe scaun pana la vecinu de de-asupra ..

sunetele nu..
#20
mai bine puneti niste harti noi si scoateti plug`in ala cu bunny hop :lol:
#21
d m X Wrote:mai bine puneti niste harti noi si scoateti plug`in ala cu bunny hop :lol:


aprob Smile
#22
ideia este in felul urmator (parerea mea )
-sv sa fie lasat pe "default"
-nu puneti 100 pluginuri ,pentru nu va merge mai bine,din contra va ingreuna sv,si atunci apare losul ( atunci chiar ca iti vine sa arunci pc-u pe geam )
-daca tot vreti sa faci ceva util pentru sv ,scoate b-hopul ,plugin pentru detectare wall ( vi`l dau eu daca nu aveti ) ,plugin pentru injuraturi ( ia ban/kick automat ) si cu ocazia asta scapam de toti tarani ,plugin pentru reclama ( la fel ia ban ) ,si mai este un plugin de a lua grenadele de pe jos ( il caut si vi`l dau si pe ala ).
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#23
ma bag si eu asa ca miezu Wink) ..... Deci sunt de acord cu jst ...default este cel mai bine .... ce as zice ca ar fii bun dak nu este deja pt codati ( ca sa nu mai stai spectator pe unu ...chestia acea cu blindu,mie mi s a parut f buna )
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#24
ma voi nu intelegetiSmile)Smile)Smile)
nimeni nu a zisk nu e mai bine default... aici discutia era cum sa aduci oameni pe sv.. nu cum e mai bine pt sv Wink
Cele mai dificile drumuri duc in cele mai frumoase locuri

The love is a name |
Sex is the game |
Forget the name |
And play a game |
#25
de fapt aici era discutzia despre MODIFICARILE SERVERULUI

vad k nu posteaza nici unu linkuri cu plug-inuri sau ceva din ce v-a rugat catalin sa ii zicetzi
asa ca

TOPIC CLOSED
#26
si daca nu sa postat ce?.este timp , nu pleaca serverul nicaieri..lasa "closed-ul" ca nu sti de unde sare iepurele..nu am avut timp suficient sa caut acele pluginuri de care am mentionat mai sus..dar o sa le pun..lasa lumea sa isi de`a cu parerea ce e bine si ce nu..ce e bine sa punem pe server..daca e bine...e forum..sau tu platesti fiecare litera care o scri?.
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#27
dupa ce am citit postul lui skilzor am inchis topicu k la ce o scris el am observat k a intzeles ce scop are acest post

atunci sa vad progrese...si postati lincuri...nu guralivati aiurea..si va certati...fiekr post cu link si ce trebe...nu vorbarie inutila
#28
plugin pentru wallisti..veti vedea ( admini)







iei grenadele de pe jos


Attached Files
.rar   admin_spec_esp.rar (Size: 29.27 KB / Downloads: 19)
.rar   Grenade Sack AMXX.rar (Size: 9.63 KB / Downloads: 17)
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#29
Si kand le punetzi in aplicare?
#30
cand vrea catalin
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)