Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hai sa mai punem niste harti ceva
#16
aim_map_usp
awp4one
aim_fixit
aim_dry
fy_bawoney
awp_assault
awp_8x



Big Grin..
Reply
#17
fy_penis_island tare harta.la fel si denumirea.cred ca v-ati prin cu ce seamana nu?:-"
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#18
Am eu cateva harti pentru server eu le scriu si imi spunetzi kre le vretzi sa vi le dau Smile
: de_dust2_spam_spots
de_dust4,de_nuke_rarea
de_dustvillage,fy_snow3
ka_roadswars_v2
awp4one,aim_place,35hp_sw
de_dust2_2006,1hp_2,35hp_ultimate,100hp
aim_awp, 1337_ak47 si 35hp_4

daca vretzi cateva sa-mi spunetzi Wink
Reply
#19
fy_snow3 ,35hp_sw ,35hp_ultimate,ka_roadswars_v2,1hp_2,de_dust4,awp4one unele dintre aceste harti le-am mai jucat pe alte sv si is faine,iar harti precum 35hp_ultimate si 1hp_2 nu le-am mai jucat dar dupa nume par faine de pus seara cand nare chef lumea si vrea sa se distreze sa mai rada un pic...dak ar fi dupa mine le-as pune pe toate cele postate de mine Wink oricum macar cateva din hartile mentionate de savvy ar trebuie bagate si pe sv bft
Reply
#20
vom vedea ce se poate face
Reply
#21
Yo am o singura sugestie la harti noi fy_adrenalin o harta super in caz k vreti un snow ceva mai stilizat Smile cu turnuri etc Wink
Reply
#22
am o idee.....de ce nu punem harta de_dust2_2x2_hama . e super e dust 2 fara x2 sau b .....doar lung si scara ......cand suntem 3vs3. 4vs4 5vs5 ar fii super asta.....intra lumea pe ea si apoi poti pune o harta mai mare ....ce ziceti ??
Reply
#23
safta Wrote:am o idee.....de ce nu punem harta de_dust2_2x2_hama . e super e dust 2 fara x2 sau b .....doar lung si scara ......cand suntem 3vs3. 4vs4 5vs5 ar fii super asta.....intra lumea pe ea si apoi poti pune o harta mai mare ....ce ziceti ??
Big Grin am jucato de 2 ori si imi place .. dar nu mai stiam cum se numeste Big Grin
ar fii misto dak s-ar juca pe server Tongue
Reply
#24
mai este una......se cheama ka_jump nu e nici mica da nici mare e numai buna.....parerea mea e misto harta oricum si mai am mai multe noi Big GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue
Reply
#25
D&G' Wrote:mai este una......se cheama ka_jump nu e nici mica da nici mare e numai buna.....parerea mea e misto harta oricum si mai am mai multe noi Big GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue

fa rost de ea .. si puneo pe forum ..sau trimiteo la vreun admin!
Reply
#26
da coadele nu le postati aici poate maivrea si omu ceva nou Smile))
Reply
#27
d m XxX Wrote:da coadele nu le postati aici poate maivrea si omu ceva nou Smile))
off topic
Reply
#28
dak nu te bagi u sa ma enervezi nu se poate :roll:
Reply
#29
dmx la urmatorul topic ai ban o saptamana si nu ti-am trimis pe privat pentru a atentiona pe toata lumea...nu mai e nevoie de reply la mesajul asta
Reply
#30
Salut Big Grin Am intrat pe net si m-am interesat de niste harti noi pt ca u-s este un server foarte frumos,intra lumea zilnic (este FULL),dar aici se joaca numai d2,inferno,aztec,train.Asa ca va intreb daca vretzi unele harti noi cum ar fi :

Bomb Site:de_japmine,de_airstrike(este mai veche),

Hostage rescue:cs_urban,cs_aral
Eu mai jtiu multe harti dar intai sa vad daca le acceptati pe acestea
Sunt harti faine... le-am verificat...Eu astept pareri
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)