Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fara banel :(
#16
Smile) aici ai dreptate dj =)))
#17
playa Wrote:
gogu Wrote:Romania are 22 milioane de antrenori Wink toti au o versiune Wink eu unul dintre antrenori cred k a fost o greseala alegerea terenului de la constanta Wink in conditii mai bune ale gazonului le dadeam clasa Wink ei is mari si greoi ii invarteam de nu stiu unde le e capul si inca o greseala introducerea lui stoica in prima repriza k fundas central cu radoi in centru si dorel stoica k inchizator s-a simtit a fost 2-1 in repriza a-2-a Wink Bft
ambele echipe au jucat pe acelasi gazon....asa ca pas la scuza asta. intradevar gazonul a fost aiurea, dar ambele echipe au jucat pe acelsi teren.
ambele echipe jucau pe acelasi teren diferenta e k noi suntem jucatori tehnici de viteza si ei se bazeaza pe forta Wink asa k i-a avantajat pe ei Smile Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#18
Nyk Wrote:in prima repriza a lasat de dorit jocul romaniei... sarbii erau tot pe noi.
te-ai uitat la alt meci Wink am pasat fff mult si in prima repriza si in repriza a-2-a ca posesie am fost peste ei doar k ei au stat fff bine in teren si au avut o eficienta in joc Wink m-am uitat la statistica meciului asa k nu ma contrazice te rog Smile Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#19
Lasati ca am jucat mult si slab.Ca meciul Poli Iasi-Gloria Bistrita.Mediocru.Se putea mult mai bine.Noroc de goluri si cateva faze de poarta.Cel mai bun jucator de pe teren mi sa parut Contra.Dar cel mai bun e Ciprian Tanase...pustiul de la Arges.Pacat ca a jucat putin.A fost singurul care a reusit sa dribleze 2 jucatori sarbi in aceiasi faza :lol:
#20
Nu va inteleg.Daca castigau cu sarbii, vai Piturca, vai ce bine au jucat bravo, cand pierd toti stiu sa isi dea cu parerea.O jucat prost in seara aia si atat, ce atata propaganda, schimbare de antrenor, nu e bun, nu o jucat cu ala, cu alalalt. Nu a fost inspirat si atat.Bafta si o sa vedeti meci cu Austria0-3, cu sarbii 1 - 2, si cu francezii 1 - 1.
#21
H@H@H@H@H@
priviti eq visatorX::X imi palce Smile

enea sa fim seriosi e chiar ca "miracol" Wink)
#22
cu austria poate batem,cu serbia hai k prindem un noroc de ala chior si poate ii batem dar 1-1 cu franta la paris :-jSmile))) ne scot aia fotbalul din cap mai ales k in ultimele meciuri am facut egal cu ei Wink echipele mari incep greu grupele si le termina in forta SmileWink asa k dream on Smile Africa la tv pt noi Smile Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#23
S-au chinuit cu lituania si e echipa mare? Noroc chior ca faceau 0 0. Cat timp avem sanse matematice, trebuie sa speram!
#24
eq :O:O:O Wrote:S-au chinuit cu lituania si e echipa mare? Noroc chior ca faceau 0 0. Cat timp avem sanse matematice, trebuie sa speram!
app u ai zis k batem austria,serbia,egal cu franta,dar lituania??? mai sunt 4 meciuri grele e imposibil sa nu ne incurcam undeva...cand capitanul echipei se da accidentat si la antrenamentele echipei se antreneaza normal ce mai e de zis si in plus joaca duminica cu udinese.Speranta moare ultima,dar pana la urma moare Wink mi-as dori sa fie cum zici u dar sa se joace si dupa aia vorbim Smile Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#25
Avem valori dar nu sunt exploatate. Spun aici de Cernat, Ghioane, si altii.. jucatorii care joaca si nu sunt chemati datorita impresarilor. Cei cu Nicushor asta.. care a venit cu mare tam-tam si a jucat in tribune primul meci.
Ne-ar trebui scoli de fotbal, cum am spus, avem potential. Daca pustii nostri ar fi dati la echipe mari de mici ar fi ceva.. gen Stoican sau cum il mai cheama.. care la 18 sau 19 ani e la AS ROMA.. mai este unu la INTER care a dat un gol de la 30m din lovitura libera. Acolo cresc baietii..acolo invata fotbal.
Mare problema e cu antrenorul.. e la furat. E mana in mana cu impresarii. Pacat.
#26
Ikks Cernat si Ghionea sunt depasiti.+ ca nu poti aduce jucatori in varsta si sa ii bagi la echipa nationala.Dc crezi ca nu a jucat Nicu...pt ca e nou...ar fi fost primu meci si Piturca nu a riscat cu el.A riscat cu Codrea...si a pierdut :lol: .Ikks se refera la Daminuta care e din vara la Inter Milano.E un pusti de 16-17 ani de la Timisoara.Iar cel de la Roma e Stoian daca am retinut eu bine.Bine...ca el a mai fost.Si Pit daca stau bine si ma gandesc dar na jucat prea mult.Acum nush pe unde e.Talente avem.Torje,Hora,Dumitru Copil,Ganjoveanu,Barboianu,Luchin,Sarghi,Ciprian Tanase(next Hagi poate chiar mai bun) etc.
#27
Banel e de C 8) :lol: .Rasu plansu cu nationala asta.Ce v'am zis eu cu Tanase?
#28
dap . o avut un sut micutz si golutz !
#29
tzac pac gol!
ce ne joaca austriecii Smile) :lol:
#30
:lol: Stati sa vedeti scandal.Dc no jucat Chivu...dar dc na jucat Mutu...da Balba de la Iasi dc na fost selectat? :lol: De parca ar fi contat cu ceva.Cert e ca Piturca sia batut joc de meciu asta.Cum sa faci schimbare defensiva la pauza si sal bagi pe Max in min 83?Da ce sa ii faci...Craiovean


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)