Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
clanu favorit?
#31
lol da de ce off topic ......pana la final mai discutam si noi de care s-ar putea sa castoge campionatu .......dak o tineti asa cu forumu nu o sa mai posteze nimeni .......cum vreti.....
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#32
dexter Wrote:care clan dupa voi castiga? Big Grin Smile

io zik k ss sau aot

zicetzi parerea si comentariile in acelash topic nu datzi 100 de mii de reply..dak mai avetzi de adaugat..datzi EDIT Wink
#33
lasa-i mai pyro.. schimba tu numele topicului.. in Discutii despre campionat [ off-topic ] sau ceva de genu.. muta-l la cupa.. fa-l sticky.. si gata harababura .. mare brânză un kil de caş.. [Image: 5.gif]
#34
original au 2 sezoaneSmile)) care au dat bani in amandoua imi fac si eu clan si stau in D1 vrio 4 - 5 sezoane ca nu e mare branza sa dai 30lei de om la fiecare sezon..
#35
edy Wrote:original au 2 sezoaneSmile)) care au dat bani in amandoua imi fac si eu clan si stau in D1 vrio 4 - 5 sezoane ca nu e mare branza sa dai 30lei de om la fiecare sezon..
Doamne ajuta sa jucati cu ei...daca ii bateti jos palaria SmileBig GrinSmileSmile nu zic k is no1 k is zeii zeilor,dar cunosc mai ales k au awp-ist de prima clasa care o sa joace cu ei o sa vada SmileBig Grin Bft
#36
G-o-G-u Wrote:
edy Wrote:original au 2 sezoaneSmile)) care au dat bani in amandoua imi fac si eu clan si stau in D1 vrio 4 - 5 sezoane ca nu e mare branza sa dai 30lei de om la fiecare sezon..
Doamne ajuta sa jucati cu ei...daca ii bateti jos palaria SmileBig GrinSmileSmile nu zic k is no1 k is zeii zeilor,dar cunosc mai ales k au awp-ist de prima clasa care o sa joace cu ei o sa vada SmileBig Grin Bft

Joc cu ei la ori ce ora dar nu pe u-s eu pe u-s nu pot juca..
#37
edy Wrote:
G-o-G-u Wrote:
edy Wrote:original au 2 sezoaneSmile)) care au dat bani in amandoua imi fac si eu clan si stau in D1 vrio 4 - 5 sezoane ca nu e mare branza sa dai 30lei de om la fiecare sezon..
Doamne ajuta sa jucati cu ei...daca ii bateti jos palaria SmileBig GrinSmileSmile nu zic k is no1 k is zeii zeilor,dar cunosc mai ales k au awp-ist de prima clasa care o sa joace cu ei o sa vada SmileBig Grin Bft

Joc cu ei la ori ce ora dar nu pe u-s eu pe u-s nu pot juca..
vb cu evolve si o sati dea steam id clan liderului de la original Wink si organizezi cu el cand ai sa joci cu ei sami zici si mie sa stau spec sa rad oleaca Smile)Smile)Smile) Bft
#38
OT:clanu` lu` gogu :roll:
#39
gatha...s-o retras original

vb de alt clan
:o
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#40
eu cred ca vR
Banii fac pamantul sa se-nvarta..
#41
aici nu cred ca mai au rost discutii fiindca nu e nici un campionat !
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)