Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cerere poze!
#1
salut all. am o dilema. am intrat astazi pe un svr (destul de cunoscut dar nu dau nume) si am inceput sa joc. mi sa facut prima data ss, am dat pozele si mi sa spus ca e ok. am continuat sa joc si mi sa mai facut ink odata poze. in al 2 set de poze, am fost acuzat ca am folosit cod din cauza k timpul la care au fost facute ss era acelasi la 2 poze din 3.mai exact un exemplu:


[Image: detrain320006.png]

fac cerere la cei care mai au prin calc lor poze facute pe alte svr sau pe us cu acelasi timp ca in poza de mai sus sa posteze (mentionez ca pozele trebuie sa fie curate si sa se vada clar k nu ati jucat cu cod).
#2
amx_ss <nick>

poti sa faci 10 poze intr-o secunda daca te tine degetul.
#3
Teoretic nu ai cum sa ai 2 poze in aceasi secunda e o eroare (am patit sa nu imi apara in prima poza linia aia cum ca tia facut poza)
#4
Cum sa nu ai cum?! Pacat ca numai am albumul. Pe u-s e setat sa faca 3 poze la interval de 2 secunde, dar sunt servere care daca folosesti amx_ss face o singura poza si trebuie sa ii dai de mai multe ori. :wink:
#5
eq :O:O:O Wrote:Cum sa nu ai cum?! Pacat ca numai am albumul. Pe u-s e setat sa faca 3 poze la interval de 2 secunde, dar sunt servere care daca folosesti amx_ss face o singura poza si trebuie sa ii dai de mai multe ori. :wink:
asa era inainte pe u-s, numai ca nu aparea in poze scrisul ala de jos, erau doar snapshot-uri
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
#6
Poate fi din cauza lagului/fps-ului cand sunt momentele alea cand ti se blocheaza.. sau poate fi chiar problema de la serverul lor.
[Image: salam.png] CS.U-S.RO


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)