Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cand facem un fotbal pe sintetic?
#31
deci pana acuma :

danutzZ
darkclan
playa
baubau
bogdaneL
cosminel
burlaku
Dijei

cam putintei...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#32
danutzZ
darkclan
playa
baubau
bogdaneL
cosminel
burlaku
Dijei
razer
burlaku si cei 2 colegi
#33
baubau Wrote:danutzZ
darkclan
playa
baubau
bogdaneL
cosminel
burlaku
Dijei
razer
burlaku si cei 2 colegi


waa da de ce nu ii pui ASA par mau multi

darkclan

playa

baubau

bogdaneL

cosminel

burlaku

Dijei

razer

burlaku

coleg1

coleg2
#34
nu conteaza ce pare.ci ce contine

darkclan
playa
baubau
bogdaneL
cosminel
burlaku
Dijei
razer
burlaku
coleg1
coleg2
posibil sss

pana acum 11 spre 12
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#35
daca o sa mai fie cineva doritor de fotbal va fi bine primit Smile 2 echipe tot sunt Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#36
da is 2 burlaci? ce tot il numarati pe bulraku de 2 ori?
#37
laurentzii nu pofteste?
#38
laur si verde stau p.rost cu resursele financiare...dar las`ca punem noi cate 2-3 lei de caciula si mergem sa ne distram cu totii.acum avem noi , data viitoare vor avea ei....etc
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#39
da.asa e

#40
Acum nu stau prost cu resursele .. stau prost Cu Diponibilitatea Timpului ca este cam masurat in secunde

daca pofteam ma anuntam
#41
fah ia vez'cum faci si fa olleaca de timp pe weekend (1-2 h) ca sa te pot unge cu wissana :lol: :lol: De acord si cu danutzZ Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#42
am vb cu danutzz si am stabilit k duminica sa facem miscarea asta la gradinari...

eu o sa fiu in echipa cu playa burlaku dj si catalin.... (oamenii cu burta) Big Grin

sper sa ne adunam mai multi
#43
eu voi juca la cei SLIM !


pe Dark il treceti la echipa a 3 a... cei ULTRA SLIM :lol: :lol:

#44
dark joaca cu laur ....
#45
hai hai ! de ce faceti discriminare ? :lol: :lol: oameni de echipe vor fiSmile vine si adr, posibil si guz, fratiorul lui bogdanel(ULTRA SLIM - cu mine in echipa ) Ar trebui o echipa a "politarilor""
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)