Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bogdanel BuT Are dgb admin
#1
DUMINICA 29 NOIEMBRIE ORA 13:35 bogdanel but statea spec kand io luam capuri prin pereti de la io si monster kill deci astia 2 erau codati !!!


eu am zis unde is admini kkamas si el mia dat mie ban X( deci lasatio naibi de treaba alegetiva admini calumea asta nui admin

Sa Se Ia Masuri !
#2
pentru ca am zis kkamas putea sami dea gag dar nu si ban haideti sa fim seriosi
#3
1.nu mai fi asa sigur k erau codati.... peste 50% din jucatori fac acuze aiurea
2.ii dau dreptate lu bog ...eu unu m-am saturat sa dau gag dupa gag....invatati sa vbiti frumos+k ai un comportament neadecvat.
#4
tura asta ma chinui sa descifrez ce ai zis pe acolo..data viitoare inchiriaza`ti un translator ca esti analfabet rau..
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#5
ba desteptule..crazy..eram pe io dar nu puteam sa i dau ban fara sa i fac poze.. am stat pe el si tu incepi cu "sa mi bag pl in serverul asta sau sa ma cac pe serverul asta.. ce vrei mai mult?? te am injurat ? te a deranjat ceva la mine? cauta ti alt server si nu ti mai baga tu p*** . HF !

#6
just si mai scutestema cu figurile tale ca mam cam saturat sa jignesti lumea ala de noata 10 fara 0 la sc
#7
si in primul rand bogdanele nu am zis bagameas pl Wink sa se uite dj pe consola sv-ului daca esti tu asa de sigu
#8
crazy Wrote:just si mai scutestema cu figurile tale ca mam cam saturat sa jignesti lumea ala de noata 10 fara 0 la sc



te rog scrie corect gramatical si dupa asta sa te iei de Jst !




Lock Topic !

#9
baubau Wrote:1.nu mai fi asa sigur k erau codati.... peste 50% din jucatori fac acuze aiurea
2.ii dau dreptate lu bog ...eu unu m-am saturat sa dau gag dupa gag....invatati sa vbiti frumos+k ai un comportament neadecvat.


dak teai saturat ar trebui sa tzi se scoata adminu pt k asta ii treaba ta...sa dai comenzi adecvate situatzie...dak e de gag dai GAG

spre binele tau....sper sa fi mai atent ce afirmatzii faci deacum incolo

ONtopic: nu ma bag pt k nu am fost pe server...rezolvatziva problemele...si lasati ciuda pe playeri
PS: pt a raporta un codat scrii say_team @ mesaj

bafta
#10
tu cu cine vb vlad???

deci eram spectator pe IO ala si ii faceam poze si se trezeste agramatul asta sa zica ca isi baga pl in server.. ce vroiai .. sa l iau de nevasta??

#11
bogdanel ia si nu mai minti ca nam zis bagameas pl clar ?!! nu mai fii asa am zis kkamas pe el sv mai infect !
#12
eu sincer noaptea rare ori vad admini online , adica este 1 si ala e spectator si se rupe fratilor coadele pe asa zisul cs.u-s.ro deci pe admini pe romaneste nici in fund nui doare !!! deci eu nam nimic cu nimeni intelegeti treaba asta dar facetiva treaba rage omu la voi pe say_team: @ si pe voi va deaore burta si jucati cs incontinuare

MULTI ADMINI SUNT DGB PE SV ASTA YO PE JST- ASA ZISUL MARELE ADMIN NU LAM MAI VAZUT DE LUNI DE ZILE SA INTRE PE SV si e admin dar in fine :-j
#13
leVel Wrote:
baubau Wrote:1.nu mai fi asa sigur k erau codati.... peste 50% din jucatori fac acuze aiurea
2.ii dau dreptate lu bog ...eu unu m-am saturat sa dau gag dupa gag....invatati sa vbiti frumos+k ai un comportament neadecvat.


dak teai saturat ar trebui sa tzi se scoata adminu pt k asta ii treaba ta...sa dai comenzi adecvate situatzie...dak e de gag dai GAG

spre binele tau....sper sa fi mai atent ce afirmatzii faci deacum incolo

ONtopic: nu ma bag pt k nu am fost pe server...rezolvatziva problemele...si lasati ciuda pe playeri
PS: pt a raporta un codat scrii say_team @ mesaj

bafta
level.....ceea ce vroiam sa spun e k m-am saturat de copchii cu impresii kre injura....de astia nu prea am chef pe server... hf
#14
crazy Wrote:bogdanel ia si nu mai minti ca nam zis bagameas pl clar ?!! nu mai fii asa am zis kkamas pe el sv mai infect !

mai analfabetule crezi ca daca ai zis "kkamas pe el sv mai infect" te scoti? iti zic eu ca tot in defavoarea ta e
off" vladutz te rog fa ceva
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
#15
deci uitativa cum injura admini cum pl mea se poate numi asta admin ma ? sunteti sub orice critica inchideti postul :-j caut alt sv sa ramana banul permanent si gata


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)