Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
am ramas si fara slot ?!
#1
Va multzumesc alora care s`or impedicat asa aiurea de slotu meu ... sa fie sanatos
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
#2
acu pe bune playerosu.. de ce e de vina altu intotdeauna?... daca spuneai ca nu-ti merge slotul era altceva.. dar cum pui problema, nu cred ca e bine.....

- playerosu: salut, baieti am o problema cu slotul, nu merge de aseara ora 12.01, 22.10.2012
- administrator: salut man, da ai dreptate, nu merg temporar accesele, acestea vor fi adaugate pe sv nou in cursul zilei de astazi 22.10.2012

Cam asa trebuia sa fie discutia asta, cum am scris eu mai sus.. pacat de tine, pari baiat bun la prima vedere, noi suntem deja o comunitate(nu suntem formati de astazi), si deci raspunsurile le gasesti intotdeauna la noi.
Una peste alta sunt convins ca era ora neadaptata cand ai facut postul si te inteleg. O zi frumoasa in continuare.
aaa.. ca tot ai postat adauga aici o adresa de email valida, userul si parola raman la fel
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#3
xplayer Wrote:Va multzumesc alora care s`or impedicat asa aiurea de slotu meu ... sa fie sanatos


Esti exat ca o "femeie" Multa alarma, scandal, si taca taca taca pfff sa stii ca ma doare capu de la bautura :lol: :lol: nu te mai tipa mine !!!! Iti dau eu PRO :lol: :lol:
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#4
pe scurt, nu merge nici un admin/slot pentru ca am schimbat pagina de ban-uri si trebuie puse inapoi manual.
asa ca rabdare. daca continuati cu atitudinea asta de copilul strazii veti primi un big fat NOTHING
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#5
M'am inshelat ........... ai dreptate ghostule ....... trebuia s`o gandesc asa cum ai zis tu (<!-- e --><a href="mailto:ovi_arad@yahoo.com">ovi_arad@yahoo.com</a><!-- e -->).Ms gh0stule
Dey dãnie paci .
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
#6
Era o vorba-nemultumitilor li se ia tot!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)