Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
am ip 92.81.192.49..
#1
din moment ce nu mi intra pe server cred ca mi-a fost blocat din firewall.... am net de la click....

#2
exact...e blokt din motivul k intra numa codati de pe clasa aia de ip inclusiv Tziganul si multi altzii....pana knd se baga amx fuckoff se vor da multe block-uri


srry
#3
pai cum vine asta??? daca nu ziceam eu de tziganul era totul k , nu? Joc de atata timp si acum ma trezesc ca am ip-ul blocat din cauza la nush ce idiot ..

#4
Si eu la fel. Forza Tziganu 8)
#5
chinuitiva sa facem zilele astea conferintza si sa bage amx_fuckoff

bafta
#6
deci pana ce se face conferinta..noi stam si behaim...
chair nu se gasesc alte modalitati de a scoate specimenele astea de pe sv?

m-am gandit sa postez..pt ca sunt in aceeasi situatie cu bogdanel:|
nu fi trist ca s-a terminat...bucura-te ca s-a intamplat..(by sss)

http://myconsult.info/

http://anu.ro/
#7
leVel Wrote:chinuitiva sa facem zilele astea conferintza si sa bage amx_fuckoff

bafta
pai ce fel de "comunitate unita" suntem sa ne chinuim..tre sa gasim si alte modalitati pt cei cu dinamic decat blocarea din firewall...
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#8
by "Grasa,vaca,Urata etc Smile) " CATALIN X( cand ma intalnesc cu tine te distrug...tu ai blocat ip :-w doar stii k nu am ce face toata ziua Smile) hai te rog fa un gest finutz...cu respect codyk :* nu crek ti-ar conveni in cazul in care o femeie isi omoara barbatul sa te omoare si pe tine ca esti si tu la randul tau BARBAT....asa e treaba si cu ip..din cauza la un bolovan sa stam noi pe uscat? no no :?: :?: :?: :?: :roll: :roll:
Salto Nel Vuoto Dolce Angelo
#9
comunitate unita da...admini inapti si mai DA...dak nu dadea block...desteptii vor da in continuare ban la ip-ul acela...expl bogdanel...k am scos o TONA de banuri date de el numa la ip dinamic...k el in afara de amx_ban nu crek stie alta comanda pt un player...nu stie sa se uite la ip sau chear dak se uita tot da ban...si nu zi k nu ii adevarat...k deacuma fac screenshot-uri si itzi dau 1Gb de poze dupaia

si codyk lasa lingushelile k nu tie...eu l-am rugat pe catalin sa blocheze ip-ul

JOI la conferintza sa fitzi prezenti...si dak se baga amx_fuckoff se deblocheaza toate ip-urile...dak nu..ei bn..sa speram k se baga Wink
#10
de bogdanel b u t nu ma intereseaza ca nu joaca :lol: [glumesc,sper sa te prinzi] dar daca codik nu joaca e nasol de tot, pai voi va dati seama? Tongue
#11
leVel Wrote:comunitate unita da...admini inapti si mai DA...dak nu dadea block...desteptii vor da in continuare ban la ip-ul acela...expl bogdanel...k am scos o TONA de banuri date de el numa la ip dinamic...k el in afara de amx_ban nu crek stie alta comanda pt un player...nu stie sa se uite la ip sau chear dak se uita tot da ban...si nu zi k nu ii adevarat...k deacuma fac screenshot-uri si itzi dau 1Gb de poze dupaia

si codyk lasa lingushelile k nu tie...eu l-am rugat pe catalin sa blocheze ip-ul

JOI la conferintza sa fitzi prezenti...si dak se baga amx_fuckoff se deblocheaza toate ip-urile...dak nu..ei bn..sa speram k se baga Wink



sa mori tu ca nu stiu nici o comanda?? da destept mai esti tu .. ai nota 10 de la mine... am dat permanent pt ca nu se poate discuta cu retarzi pe server carora le ceri poze si ei te injura sau care si baga pl in server etc... si mai bine sa ti blocheze tie ip ca sa nu mai joci sa vedem cum e.. k?

P.S. : invata sa scrii corect romaneste .. nu cu "DUPAIA"..."CHEAR"..."EXPL"....etc..ca vorba aia.. ai luat nota mare la bac si te dai artist pe server si pe forum Wink

#12
mah dak pe tine te duce atata mintea dai aceluiasi player ban permanet...k sa intre iara sa ii dai iara ban...sa umplii bannlistu...iti dau eu 10+...sau poate inca esti prea mic sa stii ce e ala ip dinamic si cum functioneaza...itzi fac un curs dak vrei

si despre scris...asa scriu eu pe mess si pe net in general...k mi se mare mai simplu dekt sa pun cratime si apostroafe si plm

dami voie sa te felici...ai intrat la CAMPINA

si pana la urma urmei tu ai ip-ul blocat nu eu...dak vezi vreun codat cu clasa mea de ip...anuntzama...k deocamdata numa eu si sPuff avem clasa 79.115.*.* pt k avem net de la acelas provider...prin Router-u meu in rest nu ai sa vezi ip deasta pe acest server

PS: dak ai chef de scandal dute in baie si plangi sau bagate pe alt forum [sau poate vrei sa ai ip-ul blocat si pe forum]

have a nice day....NOT! Wink
#13
bn..deci s-a dat unblock la ip

2 codati am tinut astazi tot un execclient si quit nu scapam de ei cu clasa asta de ip

dak pana JOI inclusiv nu se baga amx_fuckoff...puteti sa ma excludeti de pe server...contu de pe forum il sterg singur...adminu o sa mi-l scoata mihai

deja mam scarbit...mi-o trimis azi sPuff o conversatzie de pe server acuma seara ora 22:00...2 inapti se certau si se amenintzau k se bat si k se omoara la scoala maine si injurau de rupeau chatul...i-a zis la danutzz sa le dea gag...o zis sa taca si sa il lase in pace ca joaca....din dicutzie ev0 ala ii coleg cu danutzz...si au primit gag abea dupa 15-20 de minute..nice Wink


joi dupa ce se discuta la conferintza va dau verdictul final...se baga fuckoff mai joc....nu se baga...imi scoateti admin tot...si o sa joc cu alte nickuri....knd ii codat pe server ies si intru altundeva...prefer sa fiu player si sa joc fara stress...dekt sa ma disper k un fraier in fatza unui monitor...pt un joc de care unii isi bat joc

bafta
#14
1-nu au trecut 15-20 de minute
2-le-am dat gag la amandoi
3-pe sv si asa de mult timp nu te-am vazut
4-spuff are 10 ani daca iti da conversatii...saracu baiat era stresat .. Sad
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#15
va rog sa va linistiti ok? s-a scos firewall deci gata. ramane aceeasi pb cu codurile si cu lag facut de cei de pe romtelecom sau alte retele. dar vb joi si vreau liniste intre admini. am fost clar. cine e cu nasul sus nu e de acest server. mihai


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)