Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
admin
#1
doamne cei cu adminul asta vodka ,nu stie sa dea un ban unui codat
anunt pe u@ ca un player are aim si el imi spune sa tac !
numai puteam de nervi cei cu asta ,datii va rog remove ,catalin
poate sa spuna clean era pe server , si mai sta si spec degeaba sau pt ore probabil. Dupa cateva runde anuntand ca ala(player) are aim ia dat ban in sfarsit
si inca un amanunt l`am injurat pt ca un but ca asta nu merita admin ,sta degeaba pe servere
prin acesta topic nu doresc admin cum cred altii ,lam deschis pt discutii ,puteti sa inchideti topic,sau sa imi dati ban pe forum/server ca tot il voi deschide !
deschizand acest topic sunt fff nervos , si creed ca scris gresit sau am facut greseli pt ca eram nervos
#2
Bogdan ...eu zic sa lasi nervii si sa-ti vezi de joc..daca vrei sa joci pe u-s.Azi toata ziua numai prostii vbeai injuraturi si atac la persoana.A trecut destroyul pe langa urechea ta (si nu numai din partea mea ci si din partea celorlalti admini logati).
Nush cine-i vodka asta , nu-i iau apararea , intr-adevar a stat 3 ore spec aiurea dar tu nu esti in masura cred sa judeci ce si cum ci doar ownerii.

P.S : destroyul l-am dat EU nu el dupa ce am stat in prealabil pe cel vizat (timp in care nici gagul nu te-a linistit si nici avertismentele exprese).
In acest sens revin cu rugamintea : TERMINA !!! Intri,joci,vezi un codat pe care adminii nu-l vad,il anunti pe @u si ne lasi sa ne facem treaba!!! Fara injuraturi la adresa adminilor sau a userului in cauza si fara alte comentarii inutile !!!
Multumesc anticipat !
#3
Acestea fiind zise, ai anuntat, s-a luat la cunostinta. Daca vrei sa mai adaugi ceva in acest topic imi dai mesaj privat sa-l redeschid. (cand vei fi mai calm)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)