Poll: Raspuns
You do not have permission to vote in this poll.
Acasa, doar am Digi/RCS
42.86%
6 42.86%
La prieteni/In orash
28.57%
4 28.57%
Nu ma uit.
28.57%
4 28.57%
Total 14 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unde vedeti Liga 1, sezonul 2008-2009?
#1
Cu totii cred ca stiti despre aceasta chestiune. Cei mai multi sunt UPC, mai sunt si cei din BOOM care nu pot vedea meciurile(doar optiunea 1 de pe Antena 1)
#2
acasa,doar am dolce Smile) sau pe stadion """Hai Pandurii"""
#3
Acasa ma duc pe stadion la Poli Iasi doar cand vine Dinamo,steaua,rapid sau cfr cluj..."Cainii rosii suntem noi
azi am fost mai bun ca voi
cainii rosii ne numim
pe Dinamo o iubim" Manutza da Pandurii e echipa?? Smile)))
#4
@ net . 4free.
#5
*A.O.T Manutza* Wrote:acasa,doar am dolce Smile) sau pe stadion """Hai Pandurii"""
pacaleala Smile) am dollce si am degeaba :-< nu am programele acela pe care sunt transmise meciurile :roll: Sad Sad(
#6
gogule te rog frumos nu ne jignii echipa noastra......sincer ma doare undeva de ei ....dar sa stii ca uite de cand au intrat in A nu au mai iesit ai dracu ei cu rasa lor >>>))))
#7
da gogule...e echipa..:-? cine a batut anu trecut pe cfr CLUJ ichiar la cluj akasa?
#8
*A.O.T Manutza* Wrote:da gogule...e echipa..:-? cine a batut anu trecut pe cfr CLUJ ichiar la cluj akasa?


manutza cea mai tare replica ......nu mai postati nici unu ca va inchise asta gura ........
#9
Bofanel pandurii retrogradeaza anul asta Smile)) au doar 1 punct in 4 etape Smile)) la anul va treziti la 11 sa vedeti meciul k o sa joace in b Smile))
#10
nu ma uit !
#11
G-o-G-u Wrote:Bofanel pandurii retrogradeaza anul asta Smile)) au doar 1 punct in 4 etape Smile)) la anul va treziti la 11 sa vedeti meciul k o sa joace in b Smile))
au trecut 3-4 etapeBig Grin avem timp sa ajungem in primele 10 echipeSmile
#12
G-o-G-u Wrote:Bofanel pandurii retrogradeaza anul asta Smile)) au doar 1 punct in 4 etape Smile)) la anul va treziti la 11 sa vedeti meciul k o sa joace in b Smile))

gogule tiam zis .....taci ca tia inchis manutza gura .....shhhhhh.....nu tin cu pandurii dar tia ziso
#13
*A.O.T Manutza* Wrote:
G-o-G-u Wrote:Bofanel pandurii retrogradeaza anul asta Smile)) au doar 1 punct in 4 etape Smile)) la anul va treziti la 11 sa vedeti meciul k o sa joace in b Smile))
au trecut 3-4 etapeBig Grin avem timp sa ajungem in primele 10 echipeSmile
adik prin asta mi-a inchis gura Smile))))) as avea 100 de comentarii da ma las la mana mea Wink Fortza Pandurii jucati la matineu Smile))) la anul
#14
ii astept pe panduri la botosani la anu Smile)


poate vii manutza la galeria lor si ne intalnim Smile))Smile)Smile)
#15
d m XxX Wrote:ii astept pe panduri la botosani la anu Smile)


poate vii manutza la galeria lor si ne intalnim Smile))Smile)Smile)
botosaniu .. avanseazza? in liga I?Smile)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)