Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Un campionat ;)
#1
Propun un campionat Smile 8 echipe echilibrate DOAR cu jucatori de pe u-s.Ideea lu manutza:"parerea mea : facem un fel de cupa
8 echipe deci: "sferturi" "semifinale" "finala mica" "finala mare"
asa nu se mai pune problema k echipa care ia bataie se retrage.. iar care castiga trebuie sa joace mai departe
in plus.. nu se vor mai juca atat de multe meciuri..si banuiesc ca se va duce la capat toata cupa".astept pareri pro-contra
#2
da...cauta tu pe server 8 echipe..adik 8x5=40 de oameni care JOAC...adik stiu sa joace...ai expl campionatu lu zuzu...cum lo organizat el...fa o macheata de cum sa se desfashoare meciurile...si dak se strang 8-10 clanuri facem campionat....da numa de pe u-s...nai shanse....si satzi mai zic ceva...da iei oameni si din afara....reclama k se face campionat...si vin si de pe alte servere sa joace meciWink....poate mai aduci asha si oameni knd vad altzii la ce nivel se joaca...da dreptate itzi dau k majoritatea adik mai mult de jumate din oameni adik mai mult de 20 sa fie de pe u-s...k doar ii camionatu serverului Wink

ciaoles :*
#3
ba dak vrei u luam oameni si din afara Wink dar cum ai zis u majoritatea sa fie de pe u-s Wink deci intr-un clan de 5 oameni 3 sa fie de pe u-s Smile asa ar fi cel mai corect
#4
iar ies clanuri de alea.Smile :-j
#5
facem un fel de cupa.. si cu "stranieri ", [ regulile de la campionatul trecut (cititi) ].... ori gasim 8 clanuri ori 16...
#6
sa speram sa gasim 8 de unde 16 Smile)
#7
d m XxX Wrote:sa speram sa gasim 8 de unde 16 Smile)
ziceam si eu..ori 8 ori 16 altcumva nu avem cum Wink la cupa
#8
deci care face un topic unde sa se inscrie clanurile????
#9
ne trebuie unu care cunoaste .. care se pricepe ( zuzu Big Grin ) dak doreste
#10
*A.O.T Manutza* Wrote:ne trebuie unu care cunoaste .. care se pricepe ( zuzu Big Grin ) dak doreste
perfect de acord dak zuzu vrea Smile
#11
as putea sa ma ocup eu de campionat si cu tabele inscrieri programari toate chestiile daca zuzu nu poate , sau macar sa il ajut pe zuzu
#12
am facut un topic pentru inscrierea clanurilor ... cand sunt 8 sau 16 echipe incepem ... jucam tip cupa ... fiecare isi face echipa cu cine vrea! cand vad ca sunt echipe .. o sa detaliez regurile campionatului ... eu nu o sa particip , deci o sa fiu neutru ! .. tutun si ceilalti admini care vor sa ma ajute sa ma contacteze! o zi cat mai faina!
#13
Asa DA Big Grin gg Wink
#14
Ar fi tare cine are un loc in clan si pt mine

P.S.-I'm D1sc0n3cT
#15
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/viewtopic.php?t=3679">viewtopic.php?t=3679</a><!-- l --> aici sunt 10 echipe ... iar aici <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/viewforum.php?f=11">viewforum.php?f=11</a><!-- l --> sunt 14 echipe

in concluzie mai trebuie si celelalte 4 echipe + inca 2 si aia e...
are cineva nevoie si de mine ?? Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)